Yeni Ay Kova Burcu Transiti

Yeni Ay Kova Burcu Transiti

24 Ocak’ın son dakikalarında kova burcunda yeni ay gerçekleşecek. Üzerimizdeki yorgunluklardan sıyrılıp daha aktif ve teknoloji ile uğraşacağımız günlere merhaba diyeceğiz.

Teknoloji ve sanal alemde başlayacak aşklar da yeni ay enerjisi ile beraber 20 Şubata kadar etkin olacak.
Uzun zamandır almak istediğiniz teknolojik aletlere de bu süreçte kavuşabilirsiniz.

Sempozyumlar, sosyal projeler, seminerler İkizler, Terazi, Kova, Yay ve Koçları daha fazla göreceğimiz alanlar olacak. Oğlak burcunda ki güçlü stelyumun ateşine su serpecek kova etkinliği bu sayede daha çok barış konuşulacak. Yoksula, hayvana, çocuğa ve kadınlara karşı daha fazla sağduyulu ve yardımsever olacak hatta bir kıvılcımla kalabalıkların içinde olduğu projeler başlatılacak. Bir çok ünlü ismin yanında bireysel olarak da başkalarının haklarını koruma ve yardım peşinde olacağız.

Merhamet ve Vicdan akılla bir arada kullanıldığında ortaya muhteşem işler çıkacak. Yardım etmek istediğiniz kişilere balık tutmayı öğreteceksiniz.
Bu süreçte tv, telefon ve bilgisayar gibi aletlerin de yeni sürümleri piyasaya sürülecektir.
Yeni ay enerjisi ile başlayan yaklaşık bir aylık süreçte Boğa, Aslan ve Akreplerin dilleri sertleşebilir, içsel sıkıntıları artabilir. Ayrıca ayak bilekleri ve kulak, burun Boğaz sorunları daha fazla görülebilir. Hobilere yönelme içsel sıkıntılarınızı gidermenize fayda sağlayacağı gibi evden çalışıp ek para kazanmanıza da olanak sağlayabilir.

error: Content is protected !!