Hakkımızda

Astroloji yolculuğum 20 yıldan fazladır devam ediyor ve umarım son nefesime kadar devam edecek. Astroloji ile ilk tanışmamı “tesadüf” diye adlandırmıştım, fakat gün geçtikçe farkındalığım arttı ve aslında tekamül yolculuğumda kodlanmış olan çok önemli bir durumu yaşadığımı anladım. Astrolojik bilgiler yaradılış kodlarımda vardı. Bu durumu benden önce fark edenleri o dönemde anlamakta zorluk çekiyordum. Çünkü yaklaşık 8 ayda öğrettiğim temel ve orta seviye astroloji bilgilerini astroloji ile tanıştığım ilk üç günde biliyordum.

 

Ephemeris (Gök Günlüğü) olmadan tahmini horoskoplar çiziyor, kendimin ve yakınlarımın hangi gezegeninin nerede konumlanmış olduğunu biliyordum ve bu konuda öğrenme hızıma hayret edenlere ‘’ Ne var ki bu durumda, çok kolay diyordum’’. Sinastri (Eşleşme horoskopları) ile alakalı Türkiye’ de henüz doğru dürüst bilgi yokken “insanlar birbiri ile evleniyor, aşık oluyor, iş yapıyor, yardım ediyor veya neden anlaşamıyor, düşman oluyor, neden ayrılıyor… vs.” Sorularını cevaplamak adına da her gece en az 20 horoskop çizip karşılaştırma yaparak çözümlüyordum.

 

İlk beş yıl maddi anlamda kazanç sağlamadan sadece bilgi arttırma, tanıdığım, tanımadığım insanlara destek olma amaçlı ücretsiz danışmanlıklar yaptım. Çevremden gelen talepler arttıkça ve ücretsiz sorulara yetişemediğimde Astrolojiden para kazanmaya başladım.

 

Bugüne kadar birçok kişi ve kuruma danışmanlık vererek yardımcı oldum. Dünyanın birçok yerinde yaşayan kişilere yazılarım, derslerim ve danışmanlıklarımla ulaşmaktayım.

 

Yaklaşık 13 yıldır birebir ve online astroloji derslerimle yüzlerce kişiye astroloji dersleri verdim. 2011 yılından bu yana çeşitli gazete ve dergilerde yazılarım yayınlandı. İlk olarak Sözcü gazetesinde başladığım günlük burç yorumlarım, “Elele online”da 8 yıl devam etti, halen “Cumhuriyet online”da haftalık, “sibelizliyor”da aylık astrolojik yazılarımla sürdürmekteyim.

 

Posta gazetesinde ise yıllık astrolojik yorumlar ve yine Posta gazetesinde uzun süren rüya yorumları yazdım. Yıllardır biriktirdiğim bilgilerimin harmanlanmış olduğu üç tane kitap hazırlığım bulunmaktadır. Önümüzdeki süreçte ise farklı Astrolojik projelerimle yolculuğum devam edecektir.

 

Astroloji yolculuğumda her şey zamanı geldiğinde ben uğraşmadan önüme geldi. Hiçbir zaman bir gazete veya dergide yazmak, dersler vermek ve TV programlarına çıkmak adına uğraşılar içinde olmadım. Bu konuda gereken kişiler gelip beni buldular ve yolumu açma anlamında görevli olduklarını bilmeden vazifelerini yaptılar. Astroloji benim için tanıştığım andan itibaren bir aşk. Ve bu aşkı yaşatmak, sürekli diri tutmak için çok fazla emek verilmesi gerektiğinin her zaman bilincindeyim.

 

Derslerimde de öğrencilerime ilk önce şunu anlatmaya çalışıyorum “eğer sizde cevher varsa ben aracılık yapar, en basit yoldan sizi bu yolculuğa çıkarırım ama sonu olmayan bu yolda gelişmek ve ilerlemek ise size bağlıdır”. Hayatımda ve Astroloji yolculuğumda kendine ait bazı kuralları ve “Hak” korkusu olan biriyim. Örneğin; online derslerimde ilk haftalarda maddi kaygılardan uzak bir şekilde, ödev yapmayan öğrencilerimi ayıklar ve onlara bu yolda devam edemeyeceğimizi belirterek, eğitimden sevgiyle uğurlarım. Çünkü her zaman, yolculuğuma Astrolojiye gönül veren ve bu uğurda çok fazla emek verebilecek olanlarla devam etmek isterim. Derslerim boyunca Astrolojinin yanında yaşam tecrübelerimden söz eder, öğrencilerimin bilgilerini de severek kabul ederim.

 

Son yıllarda Harf Enerjileri, Burç/İsim uyumları ve Esmalar’la ilgili yoğun çalışmalarım oldu. Bu konularla alakalı yazılarım takipçilerim tarafından bir hayli ilgi görmektedir.

 

Ayrıca tüm yürekleri ile beni takip eden duyarlı ve yardımsever insanlardan aldığım maddi-manevi desteklerle çeşitli yardım projeleri düzenledik, birçok okul çağı çocuğa ulaştık ve ulaşmaya devam ediyoruz. Umarım bu yardımlaşma konusunda daha fazla insana ulaşıp, çok daha güzel projelere hep beraber imza atarız.

error: Content is protected !!