Transit Uranüs Boğa Burcunda

Transit Uranüs Boğa Burcunda

Boğa burçları için…

Uranüs gezegeni 84 yıl sonra 2019 Mart ayından itibaren boğa burcu yolculuğuna başladı. Bir burçta ortalama 7 yıl kalan Uranüs 2026 yılına kadar boğa burcuna ev sahipliği yapacak.

Kova burcunun yönetici gezegeni Uranüs sabit, inatçı, muhafazakar ve yeniliklere açık olmayan boğa burcu kişilerinde köklü değişimlere yol açacak.

Koç burcunda ki 7 yıllık transiti boyunca bir çok koç burcunun hayatını değiştirdi.

Ben yükseleni terazi, ay burcu yengeç olan bir Koç burcuyum. Koç burcunu seven dost gezegen Uranüs’den yedi yıl boyunca nasibime düşeni aldım.

Uranüs transitini deneyimleyecek Boğa burcu kişilerine de bu yazımla kendi deneyimlerimi anlatarak yol gösterici olmak istiyorum.

2012 yılından 2019 yılına kadar birçok yeni kişi Uranüs etkisi ile hayatıma girdi kimi dost haneme yazıldı, kimini düşmanlıkları sebebi ile sonsuzluğa uğurladım.

Astroloji bana olaylara şaşırmayı ve insanları yargılamamayı öğretmesine rağmen Uranüs öylesine hayat hikayeleri dinletti ki şaşırdığımı itiraf etmeliyim.

Dost sandığım, el uzattığım kişilerin hançer yaraları da oldu ama o yarayı tamir etmek için çıkarsızca elinden geleni yapan beni tüm kalbi ile sevenlerin tedavisi sayesinde iyi ki varlar dediğim kişilerde oldu.

Dostluk ilişkilerinizi yeniden gözden geçireceksiniz sevgili boğalar.

9 yıl önce başlayan ekran yolculuğum Uranüs etkisi ile artarak devam etti. Daha fazla kitleye ulaştım. Ayrıca Türkiye’nin adı önde olan gazete ve dergilerinde de Uranüs transiti ile 8 yıl önce yazmaya başladım. Üstelik tek bir başvuru yapmadan yükselmem için ellerinden geleni yapan işlerinin ehli basın camiasından kişiler kendileri bana ulaştılar ve önümü açmaya beni tanıtmaya gönüllü oldular.

Uranüs enerjisinin verdiği cesaret ile “ kaybedecek birşeyim yok “ diyerek girdiğim her işin altından başarı ile kalktım. Endişe duyduklarım gerçekleşmediği zaman da pozitif enerjinin hayatımızı yönlendirmede ne kadar önemli olduğunu anladım.

Uranüs enerjisi altında olduğunuzda kaybettiklerinize üzülmemeniz ve akışa teslim olmanız başkaları tarafından umursamaz olarak değerlendirmenize neden olsa da kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermeyeceksiniz.

Şikayet etmeyi seven Boğalar da herkesi ve her şeyi olağan kabul etmeye başlayacaklar. Yaşanan her ne olursa olsun gelişiminiz için gerekli. Değişimlere ve yeniliklere daha sıcak bakmaya başlayacaksınız.

Online derslere sıcak bakmayan biriyken sonradan yollarımızı ayırmak zorunda kaldığımız kişilerin ısrarı karşısında yeniliklere evet dedim ve halen de derslerim devam ediyor.

Online derslere başlamam konusunda ısrarcı olan ama aynı yolda yürüyemediklerimi de Uranüs transiti bitmeden affettim. Herkesin görevlerini yaptıklarını ve görevini tamamlayanlarında gideceklerini göreceksiniz.

Uranüs kin duygusuna izin vermeyen bir gezegen ve burcumu terk etmeden canımı acıtan herkesi affettim. Çünkü senaryo belli ve herkes görevini yapıyor. Belki şu an sizin için imkansız gibi görünebilir affetmek ama bunu sizde başaracaksınız Boğalar.

Giyim şeklinizden, estetiğe kadar herşeyinizi değiştirmeye çalışan Uranüs sebebi ile bir estetik operasyon geçirmedim ama en azından prp tedavisi denedim.

Söz dinler gibi görünüp söz dinlemediğimiz bir süreç olacağını da şimdiden söylemeliyim. Kim sorarsa sorsun “ nerdesin” kelimesini dahi hesap sorma gibi niteledim oysa ki ben Venüs balık, ay yengeç ve Yükselen terazimle uysal biriyim ama yoğun Uranüs enerjisi ile her soruyu sorgu gibi düşündüm.

Hayatın sıkıcı yönlerini görmemeye çalıştım enerjimi düşüren kişilerden de hızla uzaklaştım. Daha az ağlayıp daha çok güldüm hayatın dertlenmeye ve bunalıma girmeye değmeyeceğinin bilincinde olarak bazı yakınlarıma “gamsız” görünmeme rağmen ben yapabileceğim, değiştirebileceğim konulara odaklanarak bu süreç içinde kişisel ve sosyal yardımların içinde olmaya çalıştım. Diğer zamanlara oranla daha fazla okudum, daha fazla araştırdım, öğrendiğim hiç birşeyle tam olarak yetinmedim.

Reankarnasyon, uzaylılar, mistisizm ve dinlerle alakalı sayısız kitap aldım ve birçok kişi ile değişik konuşmalar da bulundum. Uranüs gezegenini bana kattıkları ve transiti bitmeden getirdikleri için sevgi ile boğa burcuna uğurladım.

Yardımlaşmaya ve paylaşıma açık olun eğer bunu unutursanız Uranüs araç ve gereçlerinizi bozarak paranızı harcatır ama iyilik yapmamış olursunuz. Yüzünüzü iyiliğe dönene kadar fuzuli masraflar devam eder.

Şimdi değişim sırası sizde Boğalar paniğe kapılmadan Uranüs enerjisini kabul edin ve değişimin hayırlarla gelmesini isteyin.

 

Demet Hoşman

error: Content is protected !!