TERAZİ BURCUNDA YENİ AY 6 EKİM 2021

TERAZİ BURCUNDA YENİ AY 6 EKİM 2021

6 EKİM 2021

Terazi burcunun 13. Derecesinde Güneş ve Ay kavuşum yaparak yeni Ay enerjisini oluşturacaklar. Mars gezegeni de açı payı olmadan aynı dereceden yeni Ay enerjisinin içinde olacak.

Mars enerjisi Yeni Ay’ın gücüne güç katacak. Koç burcunda transit geçişte bulunan Şiron ise güçlü yeni ay enerjisinden bombardımana tutulacak.

Toplumdaki Ünlü Sanatçıların, Hukuk insanlarının sesleri çok daha fazla çıkacak.

Terazi Burcu Adaleti simgeler. Haktan, Hukuktan yanadır ama Hak arayışını çığlıklarla, kavgalarla yapmaz.

Evet ama artık Terazi burcu Mars enerjisine teslim.

Barış, Dayanışma, Haksızlıklar, Gizlenen olaylar, Suistimal edilen durumlar sessizce savunulmaz diyecek Mars ve sesler oldukça yüksek çıkmaya başlayacak.

Bugüne kadar farklı konuşan, göz göre göre haksızlıkları savunan veya haksızlıklar karşısında sesleri çıkmayan kişilerin tamamen geri dönüşlerini de buruk bir gülümseme içinde gözlemleyeceğiz.

Mars gezegeni bağışıklık sistemimiz ve salgın hastalıklarda da başroldedir. Covid 19 Dünyada duyulmaya başladığı tarihte Mars Akrep burcundaydı.

Virüs’ün Laboratuvarda üretildiği ile alakalı ilk yazan ve canlı yayınlarda ilk duyuranlardan biri olarak şunu söylemeliyim. Virüsle alakalı karanlık ellerin son hazırlıkları yapması ise Mars Terazi burcunda geçişindeydi. Kısacası Virüsün yeni birçok varyantını da duymaya hazır olmalıyız.

20 Eylül 2021 İnstagram Canlı yayınımda Covid ile alakalı İlaç/ Vitamin kürlerinin piyasada olacağını söylemiştim. Yeni yılda tüm dünya farklı tedavi yöntemlerini denemeye başlayacak. Bu nedenle Aşı yanlısı veya Aşı karşıtı olarak birbirimizi yıpratmayalım.

Çünkü bu da insanları birbirine düşürmenin, ayrıştırmanın başka bir yolu. Aksine birbirimize fiziksel olmasa da kalben daha çok sarılmalıyız.

Birçok konuda olduğu gibi COVİD ile alakalı da bugüne kadar söylenmiş olanlardan geri adımları gözlemleyeceğiz.

Ay ve Güneş Astrolojide Altın ve Gümüşü de simgeler. Altın ve Gümüş piyasası Yeni Ay enerjisi ile değişimler gösterebilir.

Yoğun etkili Yeni Ay enerjisini kolay atlatabilmek adına DUA VE YARDIMLAŞMA da buluşalım.

TERAZİ BURCU GÜÇLÜ YENİ AYINDA OKUNMASI GEREKEN ESMALAR İSE;

YA CEBBAR, YA VEHHAB, YA VEKİL ESMALARIDIR.

Belli bir sayı sınırı olmadan sıkılmadan istediğiniz sayıda okuyabilirsiniz.

Yeni AY enerjisinin burçlara getirdiklerine de kısaca bakalım.

 

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

Birlikteliğinizin daha anlamlı hale gelmesi için karşılıklı olarak kendinizi daha iyi ifade etmek gerektiğinin bilincinde olursunuz.  Yeni Ay enerjisi pürüzler olmasına rağmen güçlü bağları olan ilişkileri kuvvetlendirirken, pamuk ipliğine bağlı ve ne kadar uğraşırsanız uğraşın uğraşmaya değmeyecek ilişkileri dağıtır. Partnerinizin yeteneklerini ve kişiliğini desteklemek adına ona yardımda bulunurken, aslında bu yolla kendinizi de geliştirmiş ve hatalarınızı ortadan kaldırmış olursunuz.

 

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

Eşiniz ile paylaştığınız maddi varlıkların olumlu yönde kullanılması, birikim yapmak için yeni düzenlemeler yapmak ister ve bu yönde oldukça önemli adımlar atarsınız. Yeni Ayın bir diğer etkisi cinsel duygularda artış olmasıdır. Güçlü libidonuza rağmen mistik konular ve maneviyata da ilginiz artar ilginç ve yol gösteren rüyalar görürsünüz. Kişisel rehberliğinizi geliştirme yolunda önemli adımlar atar, ihtiyaç sahibi kişilere destekler verirsiniz.

 

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

Ruh ve bedeniniz uyum içinde olur ve bugüne kadar öğrendiğiniz ve hayattan aldığınız dersleri pozitif olarak yaşama aktarırsınız. Annelik ve babalık yapma eğiliminiz fazlalaşır. Çocukları yetişkin hale gelenler ise bu duygularını yakın aile fertlerinin çocukları ile ilgilenerek ya da torunları ile ilgilenerek yaşamaya çalışırlar. Geçmişe ait tüm yaralar kolaylıkla sarılır. Huzur ve mutluluk içinde ve özgüveniniz oldukça yüksektir.

 

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

Yaptığınız hatalı davranışlarda yakınlarınızdan gelen olumlu davranışlara ve sizi korumak için söyledikleri eleştirilere olumsuz ve agresif bir yapıda cevap verirsiniz. İşte tam bu noktada duvara toslama zamanıdır.  Sizi çok seven yakınlarınız da daha fazla kırılmamak adına yalnız kalmanızın daha iyi olacağını düşünerek sizden uzaklaşma yolunu seçebilir. Kendinizdeki yanlışları düzeltmek, uzlaşıcı davranışlar içinde olmanız gerekiyor.

 

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

Bağlı bulunduğunuz guruplarla daha fazla birlikte olacağınız ve hem fikre ulaşacağınız bir zaman dilimidir. Gurup ilişkileri yoğun olarak gündeme gelmeye başlar. Amaçlarınıza, hayallerinize odaklanmak adına heveslenir ve önemli adımlar atmaya başlarsınız. Önünüzdeki yılların plan ve programını yapmaya başlarsınız. Olumsuz giden olaylara dahi olumlu olarak bakıp her sorunu kolaylıkla halledebileceğinizi düşünürsünüz.

 

Başak 23 Ağustos- 22 Eylül

Çok güçlü bir enerji ortaya çıkacak. Çevrenizde olup biten her şeye karşı daha duyarlı ve hassas olursunuz. Başkalarının sorunlarını çözmek adına kolları sıvarsınız. Tanıdığınız herkesin daha derinine inmek ister ve sonsuz sevgi ve yardım sunmaya çalışırsınız. Hayal gücünüz çok fazla çalışır, birçok şeyi önceden hissedersiniz. Uzun zamandır beğendiğiniz biri ile haberleşme çabasına girebilirsiniz. İyi niyetinizi kötüye kullandırmadığınız sürece harika bir etkidir.

 

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

Aklınız, fikriniz, duygularınız düşünceleriniz hepsi birbirine karışır, kendinizi daha fazla anlatma ihtiyacı duyarsınız. Fakat kendinizi ifade etmeye çalıştıkça zor durumlara düşebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay etkisi özel ilişkilerinizi etkileyeceğinden ortaklık, evlilik ve düşmanlık gibi konuları ön plana çıkararak sizi hem kendinizle hem de yakın ilişkide olduğunuz kişilerle yüzleşme yapmaya zorlar. Her konuda eşitlik, özgürlük istediğinizi söyleyip partnerinizin hak ve özgürlüklerini kısıtlamaya çalışmanız kavgalara davetiye çıkarır.

 

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

Psikolojik gelişiminize ve manevi anlamda büyümeye odaklanırsınız. Manevi hissedişler ve medyumik özellikleriniz daha fazla ortaya çıkar.  Psikolojik korkularınızı ve bastırılmış arzularınızı açıkça ortaya koyar, eleştirilmekten korkmazsınız. Gizli düşmanlarınızda Yeni Ay enerjisi ile başroldedir. Size ait sırları ortaya dökmekten çekinmezler. Sırlarınızın ortaya çıkmasından daha fazla emek verdiğiniz kişilerin düşmanlık yapmasına şaşırır ve üzülebilirsiniz.

 

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Öncelikle kendinizi anlama, hayattaki ihtiyaçlarınızın farkına varma, duygularınızla mantığınızı birleştirerek olumlu kararlar aldığınız bereketli bir zamandır. Zayıflıklarınızı, kötü huylarınızı ve kırdığınız insanlarla empati kurarak hayatı ve olayları insanları ve her şeyden önce kendinizi tamir etmeye çalışırsınız. Diğer zamanlara göre kendinizi daha güçlü hisseder, emin olduğunuz kararlarınızda dahi güvendiğiniz kişilerinde fikrini alarak sağlam adımlar atmaya çalışırsınız.

 

Oğlak 22 Aralık 21 Ocak

Kare burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi egonuzun öne çıkmasına sebep olur. Her şeyi ben daha çok biliyorum tavrınız yakınınızda olan kişilerin karşınıza geçmesine sebep olabilir. Empati kurmayı başaramazsanız bu dönem beraberliğiniz açısından zorlu bir sürecin başlangıcı haline gelebilir. Aşk ilişkileri evlilik, ortaklık gibi konularda öncelikle kendiniz ile yüzleşmeniz gereken problemli bir süreci işaret eder. Partneriniz ne kadar iyi davranış da bulunursa bulunsun kendinizi mutsuz ve doyumsuz hissedersiniz.

 

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

Ruhunuza dönük sizi üzen ve takıntılarınız olan her konuyu hiç kimseden yardım almadan kolaylıkla masaya yatırırsınız. Yeni Ay enerjisi hiçbir şeyden korkmamanız gerektiğinizi kulağınıza fısıldar. Artan cesaretiniz olayları daha kolay çözmenize yardımcı olur. Geçmişte yapmanız gereken ve bazı engeller yüzünden yapamadığınız her ne varsa onları yapmaya çalışır. Yeni bir gündem oluşturur ve hayatınıza güzellikleri çekmek adına kolları sıvarsınız.

 

Balık 19 Şubat / 20 Mart

Yeni Ay enerjisi miras, alacak, borç gibi meseleler de bugüne kadar bilinmeyen birçok sorunu ortaya taşıyarak miras meselesinin kökünden çözümlenmesi için sorunları da ortaya dökerek çözüme ulaştırmanıza olanak sağlar. Sizden saklanan sır ya da ailenizdeki olumsuz olaylar da herhangi bir araştırmaya girmeseniz dahi birileri tarafından söylenerek gizli saklı olan her şeyi öğrenmeniz sağlanır. Bu öğrenilen sırlarda ruhsal olarak sıkılmanıza ve bocalamanıza sebep olur.

 

error: Content is protected !!