Ratko Mladic (Bosna Kasabı) Doğum Haritası Analizi

Ratko Mladic (Bosna Kasabı) Doğum Haritası Analizi

Herhangi bir danışanımın veya bir ünlünün horoskop analizini yaparken duygularımdan sıyrılır ve tarafsız olarak Astrolojik veriler ışığında analiz yapmaya çalışırım.
Srebrenitsa Katliamının baş sorumlularından biri olan Ratko Mladic’in horoskopunu yorumlamayı çok uzun süredir düşünmeme rağmen elim varmadı. Çünkü kalemim yazmasa da dilim ona kahrediyor ve kalbim çok acıyor.

Tarih boyunca bir parça toprak için savaş naraları atanlar insanlıklarını unutarak masum canlara kıymıştır.

Bunlardan biri de çoluk-çocuk, genç-yaşlı, kadın-erkek demeden katledilen insanların çığlıklarının yeri göğü inlettiği Srebrenitsa’da yaşanmıştır.

Her fırsatta insanlık dersi veren batı dünyasının kirli elleri Srebrenitsa’da birleşmiş ve masum canlara kıyılmıştır.

Hollandalı komutan Karremans silahlardan arındırarak Srebrenitsa’ yı teslim ederek bu insanlık suçuna ortak olmuştur.

8.500 Boşnak Müslümanı katledip kadehlerini tokuşturmuştur, elleri ve kalpleri kirli mahluklar.

RATKO MLADİC Srebrenitsa katliamı öncesinde kameralara “İşte 11 Temmuz 1995’te Sırp şehri Srebrenitsa’dayız. Büyük bir Sırp bayramı arifesinde iken bu şehri Sırp milletine armağan ediyoruz. Nihayet, yeniçerilere karşı ayaklanmasından sonra bu toprakta “Türkler”den intikam almamızın vakti geldi” sözlerini söylemiştir.

Öyle bir kin ve nefret bürümüştür ki gözlerini ve kalbini, onca masum cana kıymıştır.

Oysaki kızı Ana, 24 Mart 1994’te 23 yaşındayken intihar ederek ölmüştür ve yaptıkları acılı bir babanın yapacağı şeyler değildir.

Muhtemelen onun acımasızlığından nefret eden kızı ona bir ders vermek veya onun sapkın ruhunu durdurmak için canına kıymıştır ama nafile, ruhunu Şeytana satan adam durmamıştır.

Yüzyıllar boyu acısı taze kalacak bu katliamla ilgili çok şeyler yazılabilir ama ben şimdi sizleri bu cani ruhun haritası ile tanıştırmak istiyorum.

Ratko Mladic Yıldız Haritası

 

12 Mart 1943 saat 04.30 Kalinovik (Bosna Hersek)de doğmuştur. Öz burcu Balık, Yükselen burcu Kovadır.

Doğum tarihini okuyan birçok kişinin şaşırdığını tahmin ediyorum. Öyle ya, Balık burçları bilgelik, zarafet, sanat ve naiflik ile tabir edilir.

İşte, insanları sadece burçlarına göre değerlendirmememiz gerektiğinin ispatı gibi bir horoskop.

Her burçtan iyi, kötü, melek ve şeytan ruhlu insanlar çıkabilir.

Köpek balığı da bir balıktır ama acımasızlığı yürekleri hoplatır. RATKO MLADİC’i de kana susamış bir Köpek Balığına benzetmek onun için iltifat bile sayılabilir.

Güneş ve Merkür gezegeni Balık burcundadır. Merkür gezegeni düşük konumda olmasına rağmen Güneşi ile arasında 19’ açı payı olduğundan yanık Merkür değildir. Sezgisel yönde çalışan, hissedişleri yüksek bir zekaya sahiptir.

Her iki gezegen de 1. Evindedir. O ün ister, parlamak ve adının duyulmasını arzu eder. Hırslıdır ve bir şeyi kafasına koyduğu zaman önündeki engelleri aşmak için sürekli yeni şıklar üretir. Güneşi (Öz burcu) Pluto ve Neptün gezegeni ile birleşmeyen açı kalıbı oluşturur. Bu açıyı birçok Diktatörün horoskopunda gördüğümü söylemeliyim. Babanın güçlü bir rol model oluşturmaması, amaçları uğruna hayatındaki her şeyi ihmal etmesi anlamına gelir. Ayrıca İkizler burcunda stelyum oluşturan Ay, Satürn ve Uranüs Merkür ile kare açı yapar. Anne soyunda deha ile delilik çizgisinde giden ve akıl sağlığını yitiren insanların varlığını ve genetik kodlama ile bu özelliklerin ona da geçtiğini gösterir.

Hangi konumda olursanız olun akıl sağlığınız bozuk ise hem kendinize hem de başkalarına zararınız dokunur.

Ne yazık ki, bu açılar onun doğru düşünmesine, vicdanlı olmasına engeldir. Bu tip açıyı taşıyan biri sevgi göstermeyi, sevmeyi bilmez.

Sadakatsiz ve yüzeyseldir. Sadece onun hissettikleri mühimdir.

Aile genetiği ve çocukluğu olumsuzluklarla doludur. Aşağılanmış, ezilmiş ve ezmeye kodlanmıştır.

Anne, bir çocuğun hayatında onu ilk şekillendiren kişidir, Ratko Mladiç annesi tarafından olumsuz yönlendirilmiş ve muhtemelen anne ile alakalı kirli ve kötü anılara sahiptir.

Güneş-Jüpiter üçgeni, babasına duyduğu güzel hisleri gösterir. Dönüştürülmüş haritada; annenin 12. Evini de etkileyen Uranüs ve Ay, annesinin gizli ilişkiler içinde olan ve aklına eseni yapan bir karakter olduğunu da gösterir.

Çocukluğunda annesinin bazı çılgın davranışları ve sadakatsizliğine tanık olduğunu da söyleyebiliriz.

Venüs gezegeni Koç burcunda ve Jüpiter ile olumsuz açıdadır. Olumlu açısı olmayan Venüs, karısının aşırı müsrif ve hırslı bir kadın olduğunu, Ratko Mladic’i olumlu anlamda yönlendirmediğini gösterir.

Tencere ve kapak misalidirler karısı Bosiljika ile, Ratko’nun yaptıkları onu ilgilendirmez, o sadece kazancına ve bulunduğu konuma bakar.

Gelelim haritanın en kritik noktalarından birine;

Mars gezegeni Kova burcunda ve 12. Evindedir. Pluto ile zıt açıda, Neptün gezegeni ile birleşmeyen açıdadır.

Haritanın tüm göstergeleri ve Mars konumunu da baz alarak Ratko Mladic’in çocukluğunda ağır bir cinsel tacize maruz kaldığını ve üstüne annesinin çılgın davranışları da eklenince bir ölüm makinesine dönüştüğünü söyleyebiliriz.

Belki annesi farklı dinden, farklı ırklardan olan kişiler ile beraberdi. (Beraberdi diyorum çünkü Ay’ın yerleşimi ve açıları annesinin de duygulu ilişkiler yaşayan biri olmadığını gösteriyor.

Annesinin yaşattığı ve kendisinin yaşadığı acı durumlar onda ağır izler bırakmış. Oysa ki böyle bir durumda yargılayacağı kişiler annesi ve annesinin birlikte olduğu kişiler olmalıydı.

Haritanın her bir yerleşimi bozuk ruh sağlığının sinyallerini veriyor. Ne yazık ki, insanlar belli bir konuma gelirken akıl sağlıkları incelenmiyor ve insanlığın başına bela oluyorlar.

Kirli karması ve bozuk genetiği ile kendisinden sonraki soyuna da iyi bir miras bırakmayan Ratko Mladic için olumsuz bir süreç başlıyor.

Ratko’nun son aylarda ölümü düşündüğü ve kendi ölümünü gerçekleştirmek için fırsat kolladığı da aşikar. 2021 Sonbaharından itibaren 2022 yılı Ratko Mladic için yıldızlar güzel şeyler söylemiyor.

İtina ile bedduadan korkan ve uzak duran biriyim. Canımı yakan her olayı ve kişiyi Rabbime anlatırım ,çünkü en büyük ve adil Hakim O’dur.

Ratko Mladic’in yargısını da Allaha havale ediyorum.

Bir insanın arkasından iyi hiçbir şey söylenmemesi, onun olduğu kadar soyunu da üzer. Ratko Mladic de tüm soyuna ağır bir leke bıraktı.

Yazımı tamamlarken Srebrenitsa’da ölen masum canlara Rahmet diliyorum.

Allah soylarını, sülalelerini korusun.

 

error: Content is protected !!