Öğrencim Işın Işık’ın Kaleminden Adolf Hitler’e Astrolojik Bakış

Öğrencim Işın Işık’ın Kaleminden Adolf Hitler’e Astrolojik Bakış

Adolf Hitler 20nisan 1889 6.30 pm Avusturya doğumlu
Güneşi Boğa, ayı Oğlak, Merkür koç
Boğa burcu özel hayatında seçici kararlı kimseye güvenmeyen bir karakter sergileyen bir burçta güneşi. Herkesi sevmez ama sever gibi davranan politik kişilik sergileyen bir kimlik. Hayatındaki insanlara olduğundan fazla sahiplenir ve korumaya alır. Onun için sadece siyah ve beyazdır renkler yoktur. hayal kurar ve hayallerinin peşinden gider ve ona mutlaka ulaşır aşk ilişkilerinde de çok tatmin edici bir durum yaşayamaz.
Devamlı zarar gören ve asla yetemediği aşk ilişkileri vardır. Kötü etkileri olarak şiddete meyilli öfkeli ve agresiftir. Bu burcun kötü açılardan etkilenmiş olması sebeptir buna.
Ay burcu oğlak ; oğlaktaki yerleşimini sert acıda olan bir kavuşumda olması onu gün geçtikçe sert Ve hissizleştirmeye ve bu kötü özelliklerin gün geçtikçe daha çok büyümesine yol açmıştır. Oğlak Burcu’nun bütün kötü açılarından etkilenmiş olmasından ve anneden gelmiş olan genetik niteliklerini hayatında uyguladığını gösterir.
Merkür koç Burcu’nda olması da onu oldukça acık sözlü sözünü esirgemeyen sabırsız oldukça özgüvenli biri olduğunu gösterir. Bu burçların oğlak koç ve boğa Burcu’nun birbirlerine kötü acıları etkileşimlerini söylemek gerekirse takıntılı bir kişilik dengesiz düşünceler davranışlar hatta deli; korkularını öfkesini bütün olumsuzluklarını daha çok kendi kendine büyütmüş bir ölüm makinasına dönüşmüş kimlik.
Güneşi 7. evde olması baba karakterini sembolize eder. Küçüklüğünde sakin sessiz uslu bir çocuk olması ailesine bağımlı bir çocukluk geçirdiğini sorumluluk duygusunun daha çocuklu yaşlarında bile baskın olmasını ayın oğlak burcunda olduğunu düşünerek söyleyebiliriz. çünkü onun yetişkin biriyken hırslı güç sahibi olma isteği başarılı olma isteğini yerleşimden etkilenir. Ayrıca ayının 3. evde olması iki ayrı kimliği olmasını dedektif gibi iz sürmesi de bu yerleşimden etkilenir. Akıcı konuşması toplumları hitaptaki başarısı dik baslı bildiğini okumasındaki inadı da Merkür’ün 6.evdeki yerleşimden sebeptendir ve bu kimliği bu yerleşimden sebep anneden aldığını söyleyebiliriz yada tahmin ediyoruz. Çocuk yaslarından başlayan sanata karsı ilgisi güzel estetik olan görselliği önem vermesi Venüs’ün 7. evdeki Boğa yerleşiminden desteklendiğini düşünebiliriz. Hatta sanata olan yeteneği Güzel sanatlar Akademi’sinin resim bölümüne girmek isteği fakat kazanamayıp askeri okula girmesi de onun birçok hayatın dramatik vahşi bir şekilde katledilme sebebidir. Keşke o okula girebilmiş olsaydı. Yahudi soykırımı olmayacaktı . Ayrıca Venüs’ün 7.evde olması onun ilişkilerindeki dengesizliği de veriyor. Sevgi açlığı veriyor. Son derece güzel sabırlı alttan alan hayat arkadaşı ve Venüs 7. evde Retro olmadı hep bir arayış içinde ruh eşini arayan bir kimlik 45 yaslarına kadar ilişkilerinin zorluk çekmesini sağlamıştır. Ayrıca depresif üstün partner olmamışı da kaçınılmaz görünüyor.

Venüs Boğa: Adolf Hitler’in menüsünün bol olması onun kitap özelliğinin iyi olmasının sebeplerindendir. Başarılıdır. İnsanlara hitap ederken sıkıntı çekmez. Bu onun bu özelliğinden Venüs’ünün boğada yerleşim de olmasından kaynaklanır.
Satürn’ün Aslan: yönetici idareci kimseye bırakmama özelliği eline aldığı hiçbir olayın sonuçlarına kadar iplerini kimseye bırakmaması ve bu her konuda da başarılı olmaya çalışması ve başarılı olmak için de kimsenin gözünü yaşına bakmaması Satürn’ün aslan olmasıdır. Adolf Hitler Satürn ün aslan olmasından dolayı oldukça gururludur. Özel hayatında o insan ilişkilerinde karşı cinsle olan ilişkilerinde zorluk çeken düzenli bir birliktelik yaşamama sebebine Satürn’ün aslan olması özelliğidir. Kendini herkesten üstün görür mütevazılıktan uzaktır.
Mars : Boğa Bir olaya aklını takarsa o olayı sonuca getirince kadar takıntı haline getirmiştir. İşte bu boğa olma özelliğidir.
Adolf Hitler oldukça sinirli asabidir ;sakin görünür ama öfkesini genelde saklar ve sinirlendiği zaman saatli bir bombadır. Adolf Hitler söylendiğine göre ikili ilişkilerinde yani karşı cinse olan ilişkileri fantezi boyutundadır ve egosu yine bunda da yüksektir.

Ayrıca Satürn 10. evde olması onun zirve hırsı hata kabul etmeme yerleşimden sebep olma olasılığı çok, Mars’ın 6. evde olması da onun çok çalışkan mekanik bir beyin olduğu kavgacı kimliğini barışçıl af edici olmama hırsını destekliyor .
Jüpiter’i Oğlak ve 3. evde olması duyguyu ve mantığını bir arada kullanmasını yaptığı işlerde şansının yolunda gitmesini, yazım yeteneğini siyasetçiliğinin yansıra isim yapmış kitapları da, bu yerleşimin etkisindendir.
Uranüs 12. evde ve Terazi burcunda onun farkındalığını kendini kontrol edememesi gelenekselden uzak olması ve bilinç altında çözemediği sorunları olması da Retro yerleşiminden etkilendiğini düşünebiliriz. Bu yerleşimde olan insanlar sosyal ilişkilerinde farklıdır. Toplumun yargıladığı tiplerdir. iki ilişkileri inişli çıkışlıdır. Bencil huzursuz fakat çekici tipler bu yerleşimde olanlardır.
Neptün ikizler 8. evde yerleşim de olması zihinsel olarak güçlü fakat bulanık olduğunu hayalperest olduğunu, cinsel yaşamında aykırı arzuları olduğu fakat karizmatik tipler olduğunu gösteriyor ve ayrıca ölüm şeklinin de sıra dışı olabileceğini gösteriyor.

Plüton’u İkizler 8.evde onun teröre yatkın olup bir ölüm makinası haline dönüşmesi bu yerleşimde olan biri için çok normal çünkü bir yerleşimdeki insan aklıma geldiği gibi hareket eder. Korkusuzdur. Kendini haklı sayar ve bunun için göz kırpmadan insan canlarına kıyabilir.
Kuzey ay düğümü yengeç 9.evde:
Günay ay düğümü oğlak 8.evde:
Empati yeteneği kendine işleyen başkalarının ruhunu beslemekte, her zaman yetersiz olur bu yerleşimdeki kimlikler asla alçak gönüllü olamazlar. Hayatını hayatları hiçe sayalar. kendileriyle yüzleşmekten korkarlar. Arkadaşları dostlarının ihanetine uğradığını düşünürler. Adolf Hitler belki de yaptıklarının pişmanlığımdan mı yoksa arkadaş ihanetini uğradığını sebep mi bilinmiyor ama en yakın arkadaşına artık ölmesi gerektiğini ölümünden kısa bir süre önce söyler bu ruh hali bu yerleşimden etkilendiğini gösteriyor.

Şiron yengeç 8 evde: takınlar korkular evidir çocukluğumda anne babasından kalama ukdeleri vardır. Ailesinden tana sıkıntıları sonraki zamanlarında duyguları acımasız gaddar olmasını tetiklemiştir. Aslında son derece inancı tetikler Şiron yengeç tutucu kimliklerdir. Onlar yaptıklarını Tanrının öyle istediği için yaptığını düşünürler. Adolf Hitlerin bu sözü de Tanrıya içinde Yahudiler olmadan teslim edeceğim sözü de yaptığın kendi çapında inançların doğrultusunda olduğu gösterir.

Ac:Terazi
Mc:Aslan

Aslında sanata düşkün güzel hitap şekli üstün pratik zekâ yapısıyla çok başarılı bir sanat adamı olabilirmiş. Eli silah yerine fırça tutan iyi bir ressam olarak dünyaya adından söz ettiren ünlü biri zaten yerleşimleri ne konusunda olursa olsun ona ün şöhret veren bir konumda o belki çocukluğunda tetikleyen durumlar astro haritasını açılımlılarından da sebep yanlış yönlerde zekâsını gücünü hırsını kullanarak bir soy kırımcı olmasını kadersellik diyorum. Oysaki o güzel sanatlar akademisinin resim bölümüne girebilseydi her şey çok farklı olabilirdi. Askeri okula gitmeyecek 2. Dünya Savaşı çıkmayacak ve Nazi rejimiyle 10,11 milyon civarında insanın ölümüne sebep olmayacaktı.

Yaradan yazar, gezegenler Allah’ın izniyle kula yol gösterir insan oğlu bilinçli yada bilinçsiz ilahi adalete teslim olur.

error: Content is protected !!