Mars ve Jüpiter Enerjisi

Mars ve Jüpiter Enerjisi

İki ateş gezegeni kavuşuma hazırlanıyor. Bu kavuşum yaklaşık her iki yılda bir olur ama oğlak burcunda 2008’den bu yana ilk kez kavuşum yapacaklar. 2008 yılında da dünya üzerinde birçok olumsuz olaya sebep olan gezegenler bu yıl ki buluşmalarında Pluton ve Satürn’ü de yanlarına alarak binlerce yılda bir oluşan bir açıyı gerçekleştirecekler.
2019 yılından bu yana 2020 yılının zorlu bir yıl olacağına dair bir çok yorum yaptım. Gönül isterki güzel şeylerden söz edelim ama yazdığım her olumsuzluğu süzgeçten geçirecek yazdığımı da belirtmeliyim.

Mart ayı sorunlarından daha önce de söz etmiştim ama uyarılarımı yenilemek istiyorum.
Bizim coğrafyamızda ve komşu ülkelerde ateş düştüğü yeri yakmaya devam edecek. Yangınlar, terör saldırıları, suikast girişimleri öç alıcı karşı saldırılar gündeme oturacak. Belki bizler verilen acı mesajları tam olarak anlamayacağız ama emin olun birileri anlayacak.
İran, Yunanistan, Suriye, Çin, Amerika ile alakalı uyarılarıma Irak, Hindistan ve Rusya’yı da eklemek istiyorum.
Hem virüs den korunmak hem de terör saldırıları nedeni ile bu yıl evde vakit geçirmek koruyucu olacaktır. Tabi evlerimizde de korunamadığımız durumlar söz konusu “ Deprem” gibi…

Ülkemizin Mars gezegeni Terazi de ve 7. Evi Oğlak burcunda olduğundan savaşa her an hazır olmamız gerekir ki bu konuda Suriye ile alakalı barış girişimleri olduğu zaman da gezegen enerjilerinin savaş fısıldadığını yazdığımı takipçilerim bilir.
Dört yanımız düşmanlarla sarılı üstelik artık açıkça saldıracak düşmanlar.
Sert ültimatomlar olacağından da daha önce söz etmiştim ama bu kez gelen uyarılar can yakarak, kan dökerek gelebilir.
Bizlere düşen sağ duyu içinde olmak birbirimizi ötekileştirmeden bu vatanın hepimizin olduğunun bilincine varmak.
Kendisi gibi düşünmeyen aynı ideolojiyi paylaşmayana hakarete varan eleştiriler inancınızı sarsar. Yüce Rabbim herkesi birbirinden farklı ama eşit yarattı. İstese robot gibi olabilirdik. Birbirimize saldırmak yerine bir olma zamanı.

 

Demet Hoşman

error: Content is protected !!