Mars gezegeni Koç burcunda

Mars gezegeni Koç burcunda

28 Haziran 2020/ 7 Ocak 2021

Mars gezegeni koç burcunda geri harekete geçeceği uzun süreli misafirliğini başlattı. 1973 yılında Boğa burcunda başlattığı geri hareketi Koç burcunda son bulmuş 1988 yılında da Koç burcunda başlattığı geri hareketi balık burcunda sonlanmış. Bu kez ise Koç burcunda 9 Eylül günü başlatacağı geri hareket 13 Kasım’a kadar yine koç burcunda devam edecek.

Yani böyle bir enerjiyi büyük çoğunluğumuz ilk kez deneyimleyeceğiz. Yaklaşık 6 ay 10 günlük zorlu bir döngünün içindeyiz.

Mars gezegeninin bir burçta ki transiti yaklaşık 58 gün sürer. Çünkü o savaş gezegenidir ve eğer bir burçtan yaklaşık 1 yıl gibi geçiş yapsa dünya savaşlar, depremler ve yangınlarla yok olurdu. Yüce Rabbim gezegenlerin seyrini o kadar muhteşem ayarlamıştır ki biz sadece izler, gözlem yapar ve Rabbimin izin verdiği kadarı ile uyarılarda bulunuruz.

İki yılda bir geri hareket başlatır Mars ve aslında tüm insanlığa uyarıda bulunur.

Geri hareketin gücü ve başlattığı olumsuzluklar geçtiği burçla orantılıdır. Ayrıca geçiş yaptığı burcun temsil ettiği ülkeler içinde geri hareket dönemlerinde birçok sorun gündeme gelir.

Fakat bu seferki Mars geri hareketli koç geçişinde tüm dünya payına düşeni alacaktır.

Amerika’da görev yapan başka ülkelerin resmi temsilcileri bu süreçte maalesef saldırılar yaşayabilir.

Bizim de ülke olarak Amerika’da görev yapan resmi temsilcilerimiz için daha sıkı güvenlik önlemleri talep etmemiz gerekiyor.

Azınlıklara karşı yapılan kışkırtma çabalarında ülke olarak duyarlı olmamız gereken bir süreç olduğunu da belirtmeliyim.

Uçak kaçırma veya düşürme olayları da gündemde olacak.

Dolar ve Euro ile alakalı yeni düzenlemeler ve bankaların hortumlanması, soyulma tehlikeleri de Mars geri hareketinin getirilerinden olacak.

Arap ülkeleri ve İsrail arasında yaşanan gerginliklerde ülke olarak tarafsız olmaya çalışmamız gerekiyor çünkü perde arkası kirli oyunlar tahmin edebileceğimizden çok daha fazla.

Olumlu olarak doğal kaynaklarımızdan daha fazla faydalanmaya başlayacağız.

Petrol ve doğal gaz ile alakalı anlaşmazlıklar birçok ülkenin birbiri ile ihracatlarını bozguna uğratabilir.

Yunanistan ile alakalı daha önce yaptığım uyarıları da yenilemek zorundayım.

Kundaklamalar, depremler ve yönetim karşıtı gösteriler Yunanistan’ın zor anlar yaşamasına sebep olabilir.

Şili, Alaska, Amerika, Yunanistan, Brezilya, İran, Hindistan Mars koç geçişinden çok zorlu açılar alacak ülkeler Depremler, yangınlar, ayaklanma ve kışkırtmalar adeta kara bir bulut gibi bu ülkelerin etrafında dönecek.

Ülkemizde terazi yerleşimli bir akrep burcu ülkesi olduğundan adı geçen ülkeler kadar olmasa da Mars geri hareketi süresince bu tip konularda zor anlar yaşayabilir.

Ülkemde yaşayan herkesi aylardır sağduyulu olmaya çağırıyorum. Söylemlerimize dikkat etmek zorundayız. Karanlık güçler ülkemin karışması için düğmeye basacak.

Biz hepimiz biriz. Bu vatan hepimizin…

Birbirimizi siyasi görüşü nedeni ile yargılamak ve ağır eleştirilerde bulunmak insan yaradılışına ve Yaradan’a karşı çıkmaktır.

Ülkemiz bir deprem ülkesi artık bu gerçekle yaşamaya alıştık. Mars geri hareketi Doğu Anadolu, Güney Doğu Anadolu ve Ege bölgesinde depremlere sebep olabilir.

Kişisel bazda Mars Koç geçişi Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak etkisi taşıyan kişileri olumsuz etkileyecek.

Bu grupta gezegenleri olanlarda huzursuzluk hissi artacak. Basit bir konu veya söz sonradan pişman olunacak yoğun patlamalara yol açabilir. Yıllardır içinizde biriken negatif enerji ve haksızlıklara karşı adeta tüm dünyaya meydan okumaya hazır hissedersiniz.

Ani kararlar, ani başlangıç ve bitişler yaşama dair tüm konularda olabileceği gibi daha çok evlilik ve aşk konularında yaşarsınız.

Canınızın istediğini yapmak ister engel olmaya çalışanlara da en yakınınızda olsa savaş açar ve haklılığınızı savunursunuz.

Otoritelerle ve sizden daha üstte bulunan kişilerle ters düşmeler ve yoğun tartışmalar yaşanır.

Trafikte de dikkatli olmanız gereken bir süreçtir siz tüm kurallara uysanız dahi başka bir sürücünün acemiliği yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Evinizde tamir, tadilat ve ağır işlerden kaçınmalısınız tüm araç gereç negatif enerjinizi bumerang etkisi ile size zarar verecek şekilde geri yansıtabilir.

Estetik operasyon ve herhangi bir değişim için de Mars Koç geçişin bitmesini beklemeniz gerekebilir.

Kemik kırıkları, yanık tehlikeleri, yüksek tansiyon, göz hastalıkları da Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlakların dikkatli olması gereken sağlık sorunlarıdır.

Mars geri hareketi İkizler, Aslan, Yay ve Kova burcu kişilerine ise yoğun enerji verecek.

Aşk ve parayı aynı anda deneyimleyebilir zorlu sağlık sorunlarından kurtulabilirsiniz.

 

Öfke baldan tatlı değildir.
Öfke zehirdir ve bu zehri eninde sonunda kişi kendisi içer.

error: Content is protected !!