Kimler Size Şans Sunar?

Kimler Size Şans Sunar?

Astroloji ucu, bucağı belli olmayan bir ilim. Bende bu sonsuz ilimde 22 yıldır ilerlemeye çalışıyorum. Astrolojik yorumlarımda kadim bilgilerin ışığında haritaların bütününe bakmaya çalışırım.

Sinastri ise Astrolojinin içinde bir bölümdür ve hayatımızda ki herkesle olan ilişkilerimizin analizini yapar. Astrolojiyi ilk tanıdığım günlerde ülkemizde Sinastri ( Eşleşme horoskopları) konusunda bilgiler yoktu. Hatta astroloji konusunda da internet hayatımıza dahil olmadığı için bilgiler az ve yetersizdi. O nedenle daha fazla çalışmam ve bazı şeyleri kendi başıma çözümlemem gerekiyordu.
‘İnsanlar birbirine aşık oluyor, evleniyor, boşanıyor, bazı kişilerle daha kolay anlaşırken bazıları ile anlaşma yolu bulamıyoruz’ bu durumların horoskoplarla alakası vardır diye düşünüp önce çiftlerin horoskoplarını incelemeye başladım. Bizzat hesaplayıp çizerek günde 5 saat çalışıp 5 ay gibi bir sürede yaklaşık 1000 çiftin horoskopunu incelediğimde aradığım cevaplara ulaşmış oldum.
O günden sonrada Türkiye de Sinastri konusunda ilk yazanlardan biri oldum. Yazılarımla kendini geliştirecek astroloji gönüllülerine ışık olduğum gibi yazılarımdaki harf hatalarımı dahi değiştirmeden kendisi yazmış gibi sunum yapan emek hırsızlarıyla da fazlaca karşılaştım ama ilahi adalete güvenen biri olarak aldırmadan yoluma devam ettim.

Evliliği, boşanmayı, aşkı, fedakarlığı çiftlerin horoskopunda çözümledikten sonra annemin bir gün farkında olmadan birinden söz ederken ‘Ayağı uğurlu geldi’ sözü sinastrinin sadece eşler arasında olmayacağını hayatımızda ki herkesin bizim horoskoplarımızı harekete geçireceğini düşünmeme neden oldu ve yeni araştırmalarımda böylelikle başladı.

Öncelikle evli çiftleri baz aldım ardından ebeveyn, çocuklar, akraba, arkadaş, iş ortakları hatta evimizde ki yardımcıların horoskopları ile kendi horoskoplarımızı karşılaştırmaya başladım.

Evlendiği zaman hiç parası olmayan hatta düğünü borçlar ile yapan ama evlilik süresince en tepeye çıkan kişilerin para evlerini eşlerinin olumlu gezegenleri ile etkilediğini gördüm. Yada maddi zorluk çeken çiftlerin evlat sahibi olduktan sonra artan gelirlerinde çocuğun hem annesinin hem de babasının para evini aydınlattığını görmemle birlikte bu analizin hayatımızdaki herkes için geçerli olduğunu gördüm ve birçok şirket, işadamı ve iş kadınına bu anlamda destekler sunarak ortaklıkları ve yakınlarında bulundurmaları gereken insanlar hakkında bilgiler sundum.

Basın yayın işleri ve sanat ile uğraşan birçok kişi de bu anlamda bilgi isteyince para getirisinin dışında yapılan işin tanınması ve ün getirmesi için farklı etkiler olması gerektiğini de düşünerek birlikte iken büyüyen, adları öne çıkan kişilerin horoskoplarını analiz ederek horoskop karşılaştırmasına daha büyük bir pencereden bakmaya başladım.
Kısacası hayatımızdaki herkesin enerjileri ile aşk, para, evlilik, boşanma, sağlık, doğurganlık, ün konularında olumlu veya olumsuz katkıları var.

Hayatınızda olan kişilerin size neler getirip neler götüreceğini ilişki analizi yaptırarak öğrenebileceğiniz gibi dikkatli bir gözlemle kendinizde bulabilirsiniz.

Harika giden ilişkiniz aniden kötüleşmeye mi başladı? Son dönemde yakınınızda olan kişilerin ağır etkili gezegenleri evlilik veya aşk ilişkileri evinizi etkiliyor olabilir.

Bazen karşı tarafın ağır gezegenlerinin evlerimizi etkilemelerinden öte horoskopumuzdaki güçlü bir t kare veya dörtgeni etkilemeleri de hayatımızı alt üst edebilir.

Neden aynı konu biri ile tartışmaya sebep olurken diğeri ile daha kolay uyum sağlayabiliyoruz tüm bunların yanıtları sinastri ile bulunabilir.
Yıllar boyu birbiri ile uyum sağlamayan kardeş ve ebeveyn ilişkilerine de sinastri sayesinde kolaylıkla göz atabiliriz.

Bu titiz bir inceleme ile hayatınızda ki herkes ile olan ilişkinize ışık tutacaktır.

Astroloji gönüllüleri ve öğrencilerim için açılardan bağımsız sonsuz kuyu olan sinastri de ki para evimize bir kova atarak gezegenleri ile 2. Evimizi etkileyen kişilerle alakalı bazı bilgileri paylaşmak istiyorum.

Horoskopunuzda para evinize (2. Ev) karşı tarafın (Yakın ilişkilerde bulunduğunuz herkes) Güneşi düşüyorsa maddi anlamda güçlenmeye başlar, özünüzdeki mücadeleci yönünüzü maddi konulara aktarırsınız.
Güçlü erkeklerle tanışır maddi anlamda himaye ve önemli başlangıçlara imza atarsınız.

Horoskopunuzda para evinize (2. Ev) karşı tarafın (Yakın ilişkilerde bulunduğunuz herkes) Ay’ı düşüyorsa her anlamda bereketiniz artar.
Evinizde bolluk görülür, mutfağınızda her şey fazlası ile bulunmaya başlar.
Yakın, uzak birçok kişiden de hediye meyveler, yiyecekler gelmeye başlar.
Kazancınızı hem biriktirmeye başlar hem de muhtaç olanla daha çok paylaşırsınız.
O güne kadar para kıymeti bilmeyen ve kazancınız çarçur eden biri iken birikime yönelir ev, arsa, araba alabilirsiniz.
Doğaya, hayvana ilgi ve sevginiz artar, çiçek bakmaya, sebze yetiştirmeye çalışırsınız.
Bahçeli ev hayali kurar aniden gelişen imkanlarla bu hayalinizi de gerçekleştirirsiniz.
Restoran, kafe, otel, emlak gibi işlere merak sarabilirsiniz. Bu tip işlerle uğraşan biri iseniz Ay’ı 2. Evinize düşen biri işlerinizin gelişmesine ve yeni şubeler açmanıza olanak sağlar.
Ailedeki kadınlarla ilişkiler düzelir, maddi, manevi birbirinize fayda sağlayıp korur kollarsınız.

Merkür gezegeni 2. Evinizi etkileyen biri sayesinde aklınızı, bilginizi para için kullanırsınız ayrıca o kişide olumlu yönlendirmeleri ile kazancınızın artmasına sebep olur.

Venüs gezegeni para evinize düşen kişi maddi anlamda sıkıntı çekmemenize hatta hiç çalışmadan gelir sahibi olmanıza sebep olurken Mars harcamalarınızı arttırır ama kıtlığa sebep olmaz.

Jüpiter yardımseverlikle birlikte büyük gelire sebep olur. Yurtdışı bağlantılı işlerden geliriniz artar.

Satürn geliri azalabilir, kısıtlanmalar getirir veya açılar olumlu ise paranın kıymetini anlamaya başlayabilirsiniz. Satürn, Uranüs, Düğümler, Neptün, Chiron ve Pluton açıları hesaplanarak dikkatli analiz yapılacak gezegenlerdir.

 

Demet Hoşman

error: Content is protected !!