Kadınlarda Mars Gezegenine Göre Partner Seçimi

Kadınlarda Mars Gezegenine Göre Partner Seçimi

Mars gezegeninin yerleştiği burca göre kadınlarda partner seçimi.

Mars Koçta:
O kesinlikle ateş gibi yakıcı duyguları olan erkekleri isteyecektir, pasif, uyuşuk tipler ilgisini çekmez, bir anlık boşluk yüzünden çekse bile zaman içinde ilgisini kaybedecektir. Erkeği onun için dağları yerinden oynatmalı, tuttuğunu koparan olmalıdır. Her şeyi şiddetli olmalıdır, sexte, sevgide, kavgada da rutinin üstünde davranır. Yumuşak, iyi huylu memur tipli erkek onun için değildir, partneri onu zorlamalıdır. Yarış halinde olduğu erkeği hatta kendisini yenen erkeği seçer. Varsın kavga anında camlar, tabaklar havada uçsun, nasılsa gönlünü alacaktır erkeği. İş bitirici olmalıdır erkeği, hastayken başında beklemeli, sevgiyi en üst seviyede sunmalı onu deli gibi kıskanmalı hatta kıskançlıktan hırpalamalıdır.

Mars Boğada:
O ne kadar idealist ve paylaşımcı olsa da her anlamda güçlü erkeği beğenecektir, diğer açılarla paraya önem vermese de erkeğinin maddi anlamda sağlamcı ve güven verici olmasını isteyecektir. Deli gibi kıskanacak bazen hayatı zehir edebilecektir ama eğer ona güven verirseniz her anlamda oda size saygı duyacak, çok sevecek ve bir kedi gibi yanınızdan ayrılmayacaktır ve sizi mutlu etmek için sizin için her şeyi yapacaktır. Partneri ile baharda el ele dolaşmak isteyecek, ona çiçek almanızı ve ne kadar istemem dese de çiçekle birlikte gelen yüzüğe veya takıya da içinden çok sevinecektir bunu hiçbir zaman direkt istemeyecektir hatta gururu yüzünden hiçte söylemeyebilir ama siz onun rahatını ve lüksünü karşılarsanız oda dünyanın en evcimen kadını olacak sizin sözlerinizi emir gibi yerine getirecektir. Tabi tutku ve yüksel libidosu ile cinsel anlamda da başka bir kadını aklınıza bile getiremezsiniz

Mars İkizlerde:
O eğer sevgiyi bulduğunu düşünürse size hayaller alemine götürmeye kalkabilir, bunlar gerçekçi hayallerdir, onun yanında çok istediğiniz bir şeyi söylediğinizde o bunu yapmak için elinden geleni yapacaktır tabi Marsınız ikizlerde ise bir erkekten pahalı hediyeler, pırlanta yüzükler beklemeyin, bu beklentileriniz varsa baştan uzak kalmanız en iyisi olacaktır.
Partneriniz sabah uyanır uyanmaz size telefon edecek bütün gün türlü güzel sözlerle size mesajlar atacak, sinema, tiyatro ne kadar kültürel faaliyet varsa sizi götürmek isteyecek, gece uykunuz kaçtığında yüz yüze yada telefonda uykusuz kalma pahasına sizinle konuşacak, dinleyecek ve çözümler bulacaktır. Çok istediğiniz bir kitap var ve piyasadan kalkmış bulunmuyorsa ona bunu söylediğiniz andan itibaren o kendine verilmiş bir görev gibi o kitabı size bulacaktır ve bir demet çiçekle birlikte en romantik anınızda size sunacaktır. Güzel bir gecenin ardından hiç üşenmeden evinizin her köşesine sizi ne kadar çok sevdiğini belirten küçük mesajlar da yazabilir.

Mars Yengeçte:
Bu konuma sahip olan kadınlar sığınma ve korunma arzusu ile erkek arayışına girerler, sanki etrafları düşmanlarla çevrilidir ve onların bir şövalyeye ihtiyacı vardır. Erkek tanımı onlar için koruyan, gözeten evin tüm ihtiyacını gören erkek şeklindedir. Kıskanç erkekleri kendilerine çekerler ilişkide sık sık boğulduklarını hissetseler de daha farklı bir erkekle yapamazlar. Genelde seçtikleri erkek sert kabuklarının altında yumuşacık kalpleri olan erkeklerdir, bu kadınlar sık, sık kabuslar görür ve uyandıklarında onları saran, sarmalayan avutan erkeği yanlarında görmek isterler. Eşlerinin dünyasının merkezi olmak isterler. Sürekli ihtiyaçlarını soran, tüm gün ne yiyeceğiz evde ne eksik var gibi arayan erkek onların gözüne girer.

Mars Aslanda:
Bu kadınlar şövalyelerini ararlar, ona armağan veren ateşli kurlar yapan erkekler hayallerini süsler. İş yerine güller gönderen, asansörde öpmeye çalışan deli dolu ama her anlamda çok güçlü ve libidosu yüksek erkeklere bayılacaktır. Aradıklarını bulurlarsa sadık ve sevecen olan bu kadınlar aynı şeyi karşısındaki kişiden de bekleyecektir. Şartları, yaşam şekli ne olursa olsun aldatılırsa onurundan o erkekle birlikte olmaz veya şartlar yüzünden ayrılmayı göze alamıyorsa aynı karşılığı oda verebilir ve bundan pişman da olmaz. O nedenle aşırı onur veren Mars aslan kadınını aldatacak erkek iki kez düşünmelidir. Ödül de ceza da vardır Mars aslan kadınında hangisini yaşayacağı ise erkeğin davranışlarına bağlıdır.

Mars Başakta:
Kesinlikle zeki erkekler ilgisini çeker, doğru erkeği aramak adına geç evlenebilir. Hayat paylaşım alanıdır o nedenle erkeğinin gelirinin ne olduğuna bakmaz. Kazancı iyi olmasa bile sosyal statüsü olan başkaları tarafından da hayranlık duyan erkeği ister. Hayatı dolu, dolu geçireceği adam arayışında olur. Her şeye kızan, sürekli eleştiren erkeğe başlarda sabır gösterse bile zaman içinde soğur ve sessizce gider. Ortalığı toza dumana katan kişilerden hoşlanmaz kendisi de o şekilde davranmaz.

Mars Terazide:
Bu yerleşime sahip kadın kibar, barış sever ve sosyal erkeklerden hoşlanacaktır. Adil davranan aynı zamanda romantik erkekler dikkatini çeker. Kavgadan hoşlanmaz ve gürültülü patırtılı erkekleri itici bulur, herkesle arasını iyi tutmaya çalışan bu kadın erkekten de bunu ister. Çok sosyaldir ve partneri ile fazla şey paylaşmak ister, siz eğer onun çevresine uyum sağlar onu bir prens edası ile kolunuzda taşırsanız oda sizin çevrenize ayak uydurmaya çalışacaktır. Bu kadın güllerden, kokulardan hoşlanır ona çok yaklaşmak istiyorsanız öncesinde bir duş almayı unutmayın, onun burnu çok gelişmiştir ve kötü kokulara asla dayanamaz. Yanında kazara kaba bir harekette bulunursanız bir anda sizden uzaklaşabilir bunu unutmayın.

Mars Akrepte:
O kesinlikle sert bir kadındır, haritanın geri kalan kısmı ne kadar uysal olsa da onun içi patlamaya hazır bir bomba gibidir, bu kadın güçsüz ve basit erkeğe tahammül edemez. Bir erkek bu kadına kafa tutmaya kalkarsa o şiddete bile başvurabilir, tek boyun eğeceği erkek türü kendisinden daha güçlü ve sert bulduğu erkektir. Partnerini çok kıskanacak birçok yasak koyacak bir kadındır, partneri koşulsuz, şartsız onun olmalıdır, erkeğini ailesinden bile kıskanabilir, onun erkeği yeri geldiğinde masaya yumruğu da vurmalı yeri geldiğinde onun gözlerine bakıp onun ne kadar mükemmel olduğunu söylemelidir. Yeri geldiğinde erkeği ile sabahlara kadar kafaları çekebilir, erkeği parasız veya işsizse son parasını da paylaşabilir yeter ki erkeğini aciz bir asalak görmesin zaten öyle bir erkeği kapıya koyması da fazla zaman almaz. En önemlisi de erkeği kesinlikle cinsellikte çok güçlü ve sınırsız olmalıdır çünkü onda sınır pek yoktur, aşkını cinsellikle gösteren bu kadın aynısını partnerinden de bekler.

Mars Yayda:
Bu kadın kaygısız ve rahat erkekleri kendisine yakın bulacaktır, ona yaklaşmak istiyorsanız yolculuklardan söz edin hemen ilgisini çekecektir, kendi de birçok yeri gezmiş veya gezemese de bir şekilde bilgi sahibidir ve size bir sürü şey anlatabilir. O turlara katılıp gezmekten, uzun filozofik konuşmalardan aşırı hoşlanır, bazen sıkılabilirsiniz ama bunu sakın ona belli etmeyin bir anda sizden uzaklaşabilir, çok sevdiği partnerlerini genelde yolculuk, gezme başka ülkeler başka dinlerden başka dillerden ve başka ırklardan bulabilir, sıkılma sorunu vardır ve eğer onun ilgisini çekebilirseniz size kapılabilir ve hatta sizin için vatanından bile ayrılabilir. Mars yay kadını bilgisiz ve görgüsüz kişilerden hoşlanmaz insani saygı duysa bile aşık olamaz.

Mars Oğlakta:
Haritasında bu yerleşime sahip kadınlar duygusal olarak soğuk görünürler, sizi hedeflemiş hakkınız da belli bir kanıya varmışta olsa ve hatta sizi çok istemişte olsa bunu planlı bir şekilde gerçekleştirecektir siz çok fazla farkına varmadan onun erkeği olabilirsiniz. Bu yerleşimdeki kadın her erkeği istemez, uzun süre erkeksiz ve aşksız yaşayabilir hatta haritasında su etkisi düşükse aşka inanmaz sevgiye, saygıya ve güce inanır. Hayatına aldığı erkeğe her tür yardımı yapabilir ama erkekte umut görmesi lazımdır güçsüz bir erkekle bir ömrü geçirmek istemez. Çalışkan olan bu tipler kendileri için sürekli kariyer derdinde de olsa bir yandan da onu rahat ettirecek erkek arayışındadır, erkeğin maddi kaynakları ile yakından ilgilenmek ister hatta mümkünse tüm idarenin elinde olmasını ister. İstediği standartlara uygun erkeği bulduğunda bu kadın sadakatli ve partnerini onore eden bir kadın olacaktır. Evinin yükünü sırtlayacak, başka bir erkeğe yan gözle dahi bakmayacaktır.

Mars Kovada:
Bu kadınlar partner seçiminde bohem ve değişik yaşam şekillerini benimseyen erkeklere eğilirler, uzun saçlı, döğmeli, sportmen erkekler dikkatlerini çeker, evliliğe yatkın olmayan bu kadınlar haritalarında yumuşak etkiler varsa evliliği sürdürebilir aksi takdirde ya boşanır yada küçükte olsa kaçamaklar yapabilirler. Cinselliği her burç ve marsın her konumu sever kuşkusuz ama marsı kova burcunda olan kadınlar cinsellikte de aşırı özgür ve her şeyi denemeye yatkın olduklarından ancak bu isteklerini yerine getiren erkeklerle tam mutlu olurlar. Evde kös kös oturmaktansa sevgilisinin arkasında motorla gezmek isteyebilir yada gece yarısı bir ormanda fantezi yapma isteği birden belirebilir, kendisine güvenen erkekler için marsı kovada olan kadınlar bir hayli ilginç olabilir. Partnerinde din, dil ayrımı yapmaz onun için iyi insan, kötü insan ve zeki, aptal kavramı vardır. Tabi ki seçimi her zaman zekiden yana olacaktır.

Mars Balıkta:
İçlerinde güçlü erkek hayali varken genelde baskın olmayan erkekleri seçerler ve yönetimi ellerine almak isterler. Romantizm isteği giderilmezse partnerine sinirli davranışlar sergiler. Onlar ilişki öncesi birçok hayalle başlarlar ilişkiye ama sinirli davranışları yüzünden bunu tam gösteremezler ve istekleri içlerinde kaldıkça partnere ters davranışlar sergilerler. Bu arada marsı balıkta olan bir kadını aldatamaya kalkmayın bunu ilk günden hissedecektir bazı sebeplerden ilişkiyi yıkmasa da tüm dünyası yıkılacaktır. Hüsrana uğrayan bu kadın intikam almaz sanmayın ona ilgi gösteren erkeklerle tam olarak beraber olmasa bile meyilli olacaktır. Mars balık kadını erkeğine destek veren, her şeyini paylaşan, eşinin parası yoksa kazandığı tüm parayı eline sayabilen yapıdadır. Aldatılma dışında eşinin yaptığı birçok olumsuzluğu da kısa süre içinde unutacaktır.

Demet Hoşman

error: Content is protected !!