İlişkilere Dair 2020 Yılında Gezegenler Neler Söylüyor?

İlişkilere Dair 2020 Yılında Gezegenler Neler Söylüyor?

Gökyüzü 2020 boyunca çok aktif birçok gezegenin olumsuz açıları ve retro hareketlilik nedeni ile bir çok kişi ilişkisi ile alakalı sınava tabi olacak. Bu sınavı kolay atlatmak ve ilişkileri kurtarabilmek ise elinizde.

Bugüne kadar yüzlerce kişiye astrolojik danışmanlık verdim. Bu nedenle özellikle ilişkilerde yaşanan sorunların sebepleri ile alakalı büyük bir veri tabanı oluştu. Zaman zaman sizlere ayna olacak bilgileri de paylaşıyorum. Son haftalarda danışanlarım ve özelden kalbini açanlardan gelen sorunlara baktığımda ise sevgi devam etse dahi konuşamamaktan kaynaklanan sorunların arttığını görüyorum.

Çiftler ne yazık ki evlenmeden önce fikirsel uyuma ve arkadaş olabilme özelliğine bakmadan evleniyor. Aşk veya tutkular ilişkinin arkadaşlık boyutunu görmemenize sebep oluyor ve sonrası hüsranla sonuçlanıyor. Oysa ki gerçek arkadaşlık eşimizle dost olabilmek ilişki hatalarını azaltan hatta tamamen ortadan kaldıran en önemli olgulardandır.
Partnerinizin en iyi dostunuz olduğunu bilmenizin verdiği güven ona daha sıkı sarılmanızı sağlar. Arkanızdan iş çevireceğini düşünmez şüpheye düşmezsiniz. Şüpheler en iyi ilişkiyi de bitişe sürükler.

Ne yazık ki çiftler ilişkisi ile alakalı sorunları birbiri ile paylaşmak yerine çoğunlukla başkası ile paylaşmayı seçiyor. Bu seçimlerde de eğer yanlış kişileri seçiyorsanız dolduruşa gelerek daha fevri olabiliyorsunuz. Kendi ilişkisi kötü gittiği halde bitiremeyen birçok kişi sizin ilişkinize adeta bir uzman kesilerek olumsuz yönlendirmeler yapabilir. Halbuki ilişkiniz hakkında ilk konuşmanız gereken kişi partneriniz olmalı. Eğer konuşamıyorsanız partner sizi duymuyor uzlaşmaya yaklaşmıyorsa o zaman da önce kendinizle konuşmalısınız. Mantık denen şeyi bırakarak yapmalısınız bunu çünkü mantık denen şeyin başkalarının çocukluktan itibaren bize yaptığı olumsuz kodlamalar olduğunu bilmelisiniz.

Kalbiniz ne diyor bu önemli!! Eğer ki kalbiniz acıyor ve gözyaşı döküyorsanız yeniden denemeye değer ama kalbiniz de bırak gitsin onsuz hayat daha güzel diyorsa o zaman yapacak çok şey kalmamıştır. Ortada aldatma, zararlı alışkanlıklar, fiziksel şiddet yoksa ve iki tarafta birbirini sevdiğini söylüyorsa yeniden denemeye değer.
Son yıllarda ilişkilere yoğun olarak vurulan bir darbenin de sosyal medyadan geldiğini görüyorum. İlişkisinde mutsuz olan veya partneri ile konuşamayan kişiler kendilerini rahatça açabildikleri kişilerle yazışarak ilişkilerini o kişi ile irdeliyor ve partneri ile yakalaması gereken dostluğu başka biri ile yaşamayı tercih ediyor.

Bunun masumane olduğunu söylüyor çoğu kişi ve ben o kişiye partnerimi övdüm vs gibi savunmalara gidiyor. Gizli yapılan hiçbir şey masum değildir! Partneriniz karşı cinsten biri ile gizli yazışsa sizi övdüğünü öğrenseniz bile ne hissedersiniz? Ne yazık ki bu durum partner tarafından öğrenildiği zaman da ilişki devam etse bile tedavisi uzun yıllar alan derin yaralar oluşuyor. Bir daha kayıtsız şartsız güvenemiyor ve partnerinizin yanında olmadığınız her dakika da acaba yine o kişi ile yazışıyor veya ona aşık mı ? Sorusu kalbinizi kurcalıyor.

Bu nedenle partnerinize karşı açık olun onu eleştirin ama iğneyi kendinize batırarak yapın bunu. Söylemek istediğiniz her şeyi söyleyin ama uygun kelimeleri seçin. Gizli ilişkilerden uzak durun duramıyorsanız var olan ilişkinizi sonlandırın. Sonlandırmaz ve hala masum olarak adlandırsanız 2020 gezegenleri gizli saklı yapılan her şeyi ortaya çıkaracak ve daha zor anlar yaşayacaksınız.
Saf sevgiye yüzünüzü dönün dönemiyorsanız partnerinize haksızlık yapmayın bırakın inceldiği yerden kopsun.

 

 

Demet Hoşman

error: Content is protected !!