Güçlü Sezgilere Sahip Olma

Güçlü Sezgilere Sahip Olma

Sezgi; Akıl, mantık, öğrenilmiş bilgiler dışında aniden ulaşılan bilgidir. Albert Einstein’ da bu konuda şöyle demiştir:

“Gerçekten değerli olan tek şey, sezgidir.”

Kimi insanların sezgilerinin çok güçlü olduğunu hepimiz biliriz. Sezgileri kuvvetli kişiler çocukluktan itibaren farklıdırlar.

Bilinçsizce Astral seyahatler yaparlar, ilginç ve bire bir gerçekleşen rüyalar görürler. İnsanları uyarmak için fal, ruh çağırma, astroloji gibi konularla ilgilenebilirler. İçinden fışkıran enerjiyi bir başkasına aktarabilmek için bir araca ihtiyacı vardır.

Birini gözleri tutmazsa, o kişi mutlaka kendisine veya yakınlarına kötülük yapacaktır. Bazen bir mekanda veya yeni tanıştığı biri ile dejavu hissi yaşarlar. Henüz çok küçükken bile onlardan yaşça çok büyük arkadaşları olur. Birçok kişi bilinçsizce ondan akıl alır. Mutsuzluk, kırgınlık, kızgınlık, aşık olma gibi duyguları gözlerinden dışarı akar. Söylemek istedikleri her şeyi gözleri ile anlatırlar.

Düşündükleri kişiler onları arar veya karşılaşırlar. Son anda vazgeçtikleri veya sevdiklerini uyarıp vazgeçirdikleri şeylerin sonucunun olumsuz olduğunu görürler.

Sezgileri güçlü olan insanlar günlük hayatın yoğunluğundan, insanların kötü niyetinden, ağır eleştiri ve tartışmalardan diğer insanlardan daha fazla etkilenirler. Bu nedenle yalnız kalmak istedikleri bir alanlarının olmasını isterler. O anlarda resim, el işi, dans veya herhangi bir uğraşı ile negatif enerjiden arınırlar.

Saf sevgi, cömertlik ve iyilik sezgileri daha çok açar. Kötü niyetli kişilerinde sezgileri güçlü olabilir. Onlar bu sezgilerini başkalarının kötülüğü, fitne, dedikodu, büyü gibi konularda kullanabilir. Genelde çok fazla beddua edip, tutan beddualarını da büyük bir övünç içinde anlatırlar.

Astrolojik açıdan sezgileri güçlü olan birini horoskoplarından tanımak kolaydır. Benim horoskopumda sezgilerimi destekliyor. Çocukluğumdan itibaren farklı biriydim. Kendi hayatımı yönetmek, yoluna koymak, içimdeki gizli potansiyelleri dışarı çıkarmak adına en son ulaştığım yol Astrolojiydi ve çok uzun yıllardır başkalarının hayatlarına da dokunmaya çalışıyorum.

Astrolojik horoskopunuzdan sezgilerinizin ne kadar güçlü olduğunu sıralayacağım şıklardan öğrenebilirsiniz. Sizlere örnek olması açısından kendi horoskopumu da gözden geçirerek örneklendirmek istiyorum.

Eğer 1 ile 3 işaret varsa sezgileriniz yok denecek kadar azdır.

Eğer 4 ile 6 işaret varsa geliştirilebilir sezgilere sahip olduğunuzu gösterir. Hissettiğiniz uyarıları hayata geçirmekte acele etmemelisiniz çünkü araştırmadan bunu yaparsanız çoğunlukla yanılırsınız.

Eğer 7 ile 9 işaret varsa sezgileriniz güçlüdür fakat belli yaşlara kadar ya fark etmez veya korktuğunuz için kapatırsınız.

Eğer 10 ile 13 işaret varsa sezgileriniz ve özel yetenekleriniz çok üst noktadadır. Astral seyahatler yapabilir, olacakları rüyanızda görebilirsiniz. Ağzınızdan çıkan her şey gerçeğe dönüşebilir. 10 tane işaret taşıyan biri olarak sezgilerimin daha fazla yükselmesi için Alkol, kıskançlık, ara bozuculuk, beddua, kin ve cimrilikten uzak durmaya çalışırım.

Eğer 13 ile 16 arasında işaret varsa çok özel bir ruh olarak bu hayata gelmişsinizdir. Hayattaki misyonunuzun ne olduğunu bulmalı ve o yolda ilerlemelisiniz. Birçok doğa olayını dahi (deprem, sel vs) önceden hissedebilir veya rüyalarınızda görebilirsiniz.

Astrolojik olarak sezgileri güçlendiren işaretlere bakalım.

1) Retro gezegenlerin fazlalığı sezgileri oldukça güçlendirir.

Jüpiter, Uranüs, Neptün ve Pluton gezegenimin Geri harekette oluşu ile ilk açıyı taşıyorum.

2) 9.evinde Güneş, Ay, Neptün gezegeni olanlar.

Ayım 9. Evimdeki yerleşimi ile sezgilerimi destekliyor.

3) Yengeç burcunda bulunan Sirius ile kavuşum yapan güneş, ay, Venüs, Jüpiter ve Neptün gezegeni.

Yengeç burcundaki Ayım sirius ile kavuşumda.

4) 9. Ev çizgisinde yengeç, akrep ve balık olması.

Ayım 9. Ev içinde yerleşmektedir.

5) 12. Ev çizgisinde Yengeç, Akrep veya Balık olması.

Bu yerleşimi taşımıyorum.

6) 1. Evinde Güney ay düğümü, olanlar.

Güney ay düğümüm 1. Evimde yerleştiği için atalarımdan gelen özel yetenekleri taşıdığımı gösterir.

7) Neptün gezegeni Güneş, Ay, Merkür ile kavuşum ve üçgen açı yapanlar.

Merkür gezegenim açı payı olmaksızın Neptün ile Üçgen açı yapıyor.

8) Pluton gezegeni 1. Evde olanlar.

Bu etkiyi de taşımıyorum.

9) Neptün gezegeni 1. Evde olanlar.

Bu etkiyi taşımıyorum.

10) 12. Evinde Pluton gezegeni olanlar.

Plutonum 12. Evimde hayatımı biraz zorlaştırsa da sezgiler açısından oldukça önemli bir yerleşim.

11) Neptün gezegeni 12. Evde olanlar.

Bu yerleşimi de taşımıyorum.

12) Yükselen burcu su gurubu olanlar (Yengeç, Akrep veya Balık)

Bu yerleşimi de taşımıyorum.

13) Pluton, Merkür kavuşum veya herhangi bir açı. (Olumsuz da dahil)

Pluton Merkür zıt açım ile bazen çok üzülsem de benden gizlenen her şey önüme gelir.

14) Güneşi yani öz burcu Yengeç, Akrep veya Balık olanlar.

Bu yerleşimi de taşımıyorum.

15) Ay burcu; Yengeç, Akrep veya Balık olanlar.

Haritamdaki en sevdiğim konumlardan biri Ayımın Yengeç oluşu.

16) Merkür gezegeni Yengeç, Akrep veya Balık olanlar.
Merkür balığımla bilgiden önce sezgi ile ulaşırım. Öğrenmen gereken ne varsa ya önüme gelir veya rüyamda görürüm.

error: Content is protected !!