Gökyüzü Uyarıyor

Gökyüzü Uyarıyor

2020 yılının zorlukları ile alakalı aylardır uyarılar yapıyorum. Her yorumu süzgeçten geçirerek paylaşıyorum. Hiç kimsenin endişe içinde olmasını istememe rağmen görülen tablo nedeni ile aylardır bende endişeler içimdeyim. Tüm dünya için sıkıntılı bir yıl olacak. Felaketler yılı veya küçük kıyamet kelimelerini kullanmak hoşuma gitmese de zorlukları anlatmak adına uygun kelimeler de bulamıyorum. Olumsuz olaylarla alakalı öngörülerim gerçekleşmese keşke diye dualar ediyorum. Ama astrolojiden anlayan birçok kişi bu tabloyu görüyor ve sesimizi duyurmaya herkesi uyarmaya çalışıyoruz.

Türkiye bir Akrep burcu olmasına rağmen Terazi burcu etkinliği de yoğun olduğundan hemen ger gün bir sıkıntı yaşıyoruz Oğlak burcundaki transit Satürn, Pluton ve Güney Ay Düğümü nedeni ile çok yakında Mars geçişi de yaşanacak ve bu günleri aramayız inşallah diye ummaktan ve dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Tüm dengeler alt üst olacak. Evdeki hesap çarşıya uymayacak. Doğa adeta siz bana kötü davrandınız beni hiçe saydınız diye haykıracak. Bu haykırış bazen deprem, çığ, Volkan, seller önüne kattığını götürecek. Artık eksik olanı birlikte onarma ve önlem alma zamanı.

İşe önce kendinizi tamirle başlayın. Ardından ihmal olduğunu düşündüğünüz konularda sesinizi duyurmaya çalışın.
Hak yemeyin. Adil olun. Kendinize yapılmasını istemediğinizi başkalarına yapmayın.
Yara alacağınız yer en zayıf noktanız olacak ve sizin hatalarınızdan kaynaklanacak unutmayın.
Yardıma, duaya, iyiliğe niyetlenin ve süreci kolay atlatmaya çalışın.

 

Demet Hoşman

error: Content is protected !!