8-14 Mart 2021 Haftası Burç Yorumları

8-14 Mart 2021 Haftası Burç Yorumları

Koç 21 Mart / 20 Nisan

13 Mart günü gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Çok güçlü bir enerji ortaya çıkacak. Çevrenizde olup biten her şeye karşı daha duyarlı ve hassas olursunuz. Başkalarının sorunlarını çözmek adına kolları sıvarsınız. Tanıdığınız herkesin daha derinine inmek ister ve sonsuz sevgi sunmaya çalışırsınız. İyi niyetinizi kötüye kullandırmadığınız sürece harika bir etkidir. Yoğun acıma duygunuz ve şefkatinizle kötü niyetli kişilerinde yakınlarınızda olabileceğinin farkında olarak kendinizi maddi, manevi korumaya almalısınız. Artan paylaşım ve dertleşme isteğiniz yüzünden yanlış insanlara sırlarınızı vermeyin aksi takdirde ilerleyen günlerde ortaya atılan dedikodular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Başarılarınız ve sağlam duruşunuzla sizi takdir edenler kadar kıskanan insanlarında var olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Küçük çocuk saflığında herkesin kendiniz gibi olduğunu düşünen birisiniz. Birçok kazık yemenize rağmen bu şekilde davranmaktan tam olarak vazgeçmediniz. Belki tam olarak değişemezsiniz ama en azından sizi gerçekten seven kişileri dinlerseniz birçok sorunlu olay ve kişiden korunursunuz.

Boğa 21 Nisan / 21 Mayıs

13 Mart günü gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Yeni bir şeyler yapmak, yaşamak isteği ile yeni insanlarla tanışma, değişik yerlere gitme gibi istekler yoğun olarak ortaya çıkar. Sizi rahatsız eden sorunlarla ilgili yeni çözüm yollarını diğer zamanlara göre kolaylıkla bulursunuz. Aniden gelişebilecek hoş olaylar moralinizi yüksek hale getirir ve özgüveninizi de yükseltir. Ev alma, satma ya da kiralama gibi durumlar varsa bu tip olaylar kendiliğinden kısa sürede çözüme ulaşır. Dostluk, arkadaşlık ilişkileri de öne çıkar, sosyal ilişkileriniz canlanır. Gruplar içinde olma, kalabalıklarla beraber hareket etme isteği doğar. Arkadaşlıklara daha fazla yönelmeye başlarsınız. Arkadaşlarınız ve siz samimi duygularınızı en içten hali ile ifade etmeye başlarsınız. Dost ilişkileri daha sağlam olarak devam eder. Karşı cins ilişkileri de daha fazla öne çıkar. Sevgili ile daha fazla beraber olmak için her fırsatı değerlendirirsiniz. Hayallerinize daha fazla odaklanır ve destekçiler ararsınız.

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

13 Mart günü kare burcunuz balıkta gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Ortada hiçbir neden olmaksızın aşırı duygusal davranışlar sergilersiniz. Kaprisli ve alıngan olur fakat en yakınınız tarafından dahi hatalarınız yüzüne vurulursa kabul etmezsiniz. Bu dönemde mide rahatsızlıkları, göğüslerde şişme ve ellerde, kollarda sinir sıkışmasına bağlı problemler de sıkça görülebilir. Kendinize ait her konu daha fazla öne çıkar. Duygusal düşünceler içinde bocalar mantıklı düşünemezsiniz. Hissettiklerinizi açıklamaya çalışır fakat tam olarak doğru cümleleri de kuramazsınız. Herhangi bir uyarı karşısında önce geri çekilir daha sonra ise kendinize olan bir saldırı gibi algılayarak ruh halinizi gelgitli bir hale sokarsınız. Kendinize tam olarak güvenemez en azından yakınlarınızın daha duygulu davranmasını beklersiniz. Bunun gerçekleşmesi için siz de başkalarının derinliklerine inmeye çalışmalısınız. Karşılaştığınız herkes size ayna tutacak bu nedenle insanların davranışlarını inceleyerek kendinize ulaşmaya çalışın.

Yengeç 23 Haziran / 22 Temmuz

13 Mart günü dost burcunuz Balıkta gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Uzun yollara ve yolculuklara gitme fırsatları yaratabileceğiniz gibi yolculuk yapma fırsatınız olmazsa yabancı ülkelerle ilgili konuşmalar, filmler izleme ya da bilginizi arttırmak amaçlı bazı kurs fırsatları bulabilirsiniz. Astroloji, felsefe, bilgi ve birikim, kendinizi geliştirmeye yönelik araştırmalar içine girebilirsiniz. Günlük hayatın rutinin sıkıcı bulmaya başlarsınız. Bir yerlere gitmek, merak ettiğiniz konularda daha fazla araştırmacı davranmak istersiniz. Hayatınıza yeni ve güçlü bir enerjinin akışını kolaylıkla hissedeceksiniz. Bugüne kadar elde ettiğiniz bilgileri daha fazla insana duyurmak ve kendinizi tanıtmak adına fırsatlar yakalarsınız. Yabancı ülkelerle alakalı işler, kişiler gündeme gelir. Karşı cins ilişkilerini de körükleyen bu açı ile kişi ilginizi çeken duygularınızı açıklamakta zorlandığınız kişiye karşı duygularınızı kolaylıkla ifade edersiniz. İnsanların sıkıntılarını dinleyip kendinize ait geçmişe dair sorunlarınızı çok net ortaya koyar, bir şekilde kendinize ve dostlarınıza psikoterapi uygularsınız.

Aslan 23 Temmuz / 22 Ağustos

13 Mart günü gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Yeni Ay geçişi güçlü duygusal isteklerin ortaya çıkmasına sebep olur. Sizi çok güçlü şekilde etkileyecek biri ile tanışmanız veya karşılaşmanız mümkündür. Ölüm konusu ve sevdiklerinizin başına gelebilecek kötü şeyleri düşünerek kendinizi huzursuz hissetmeye başlarsınız. Ruhani boyuta bu kadar yönelirken diğer yandan size ait olan mala ve paraya da daha fazla sahiplenme ortaya çıkar. Geçmişe dair acı, tatlı her şey daha fazla aklınıza gelir. Kızgınlık duyduğunuz kişilere göndermeler yaparak olayları onlarında hatırlamasını sağlarsınız. Oysa ki sizde birilerinin canını istemeden de olsa acıtmışsınızdır. Herkes bir görev üstleniyor ve bazen istemeden de olsa can acıtabiliyor. Geçmişi affedin ve her şeyden önce kendinizi de affedin. Aceleci ve telaşlı davranır, bulduğunuz her fırsatı kısa yolculuklara ve davetlere harcamak istersiniz. Uzun saatler süren telefon konuşmaları ve mesajlar da gündemdedir. Beklediğiniz bir haberin gelişi ile içsel gerginliğiniz dağılır ve havalara uçabilirsiniz.

Başak 23 Ağustos / 22 Eylül

13 Mart günü zıt burcunuz balıkta gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Hayatınıza ayak bağı olan herkesten ve her olaydan hızlıca kurtulma isteğiniz artacak. Gelişmenize, negatif ruh halinize ve büyümenize hangi durumlar ayak bağı ve kimlerden kurtulmanız gerekiyor sorularını oldukça tarafsız yanıtlarsınız. Birçok çözümsüz olay hayatınızda öne çıkar. Sıkıntılı ve acılı da olsa sürünceme de kalan her şeyi halletmek zorunda kalırsınız. Bir gün mutlu, bir gün mutsuz haliniz devam etse de zaaflarınızın farkına varırsınız. Ve bu zaafların size kaybettirdiği şeylerin üzüntüsünü yaşayarak yeniden yapılanmaya çalışırsınız. Fakat bu süreçte bazı şeyleri yerine oturtmak çok kolay olmaz. Düşmanlıklar ortaya çıkar. Hayatınızdaki önemli bazı kişilerle karşı karşıya gelme ve birbirinize karşı içinizde biriken sözler dışarı akar. Düşmanlıkların ortaya çıkmasına olumlu yönden bakmalısınız. Bugüne kadar hayatınızda biriken olumsuz, kıskanç ve düşmanlık içinde olan insanları artık hayatınızdan çıkaracaksınız.

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

13 Mart günü gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Çalışma isteğinizde azalmalar olabilir ve her fırsatta daha çok gezip dolaşmak ve eğlenmek istersiniz. Şans oyunları, borsa, spekülasyon gibi konulara ilgi artar. Sevdiğiniz biri ortada hiçbir neden olmadan size çok istediğiniz bir şeyi hediye olarak getirir. Gözleriniz yaşarır ve sevildiğinizi bilmenin huzuru tüm ruhunuzu kaplar. Aşka dair konularda diğer zamanlardan farklı olarak daha derin hisler içinde olursunuz. Sevdiğiniz kişiyi sahiplenmek ve ait olmak istersiniz. İçinizde artan pozitif hislerle etrafınızda bulunan herkesi korumaya ve yardım etmeye de odaklanırsınız. Kimsesiz çocuklar zor durumda olan kadınlar başlıca destek verdiğiniz kişilerdir. Cinsel duygulardan öte ruhani duygular içinde olur ve partnerinizi her şeyin üstünde tutmaya çalışırsınız. Geçmişe yolculuk yapar, hatalarınızı, haklı olduğunuz konuları aklınıza getirerek birilerine daha çok kızar, başkalarına da şu an için size bir faydaları olmasa bile daha fazla yakınlık hissedersiniz.

Akrep 23 Ekim / 21 Kasım

13 Mart günü gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceğiz. Evde daha fazla vakit geçirmeye odaklanılır. Evin eksikliklerinin giderilmesi, restorasyon, badana, günlük temizlik işleri yapılır. Aile konuları gündeme gelir. Aile ile bir arada olma isteğiniz artar. Dış dünyadan uzaklaşarak daha rahat edeceğiniz alanlara çekilmeye başlarsınız. Evinizde daha fazla vakit geçirmeye odaklanırken hem evinizle hem de kendinizle uğraşırsınız. Size ait olan her şeye karşı daha fazla sorumluluk duyar ve kaybetme hissini de daha derin yaşarsınız. Geçmişteki kayıpları, terk edilişleri hatırlar ve hüzünlenirsiniz. Daha durgun, içe dönük ve kalabalıktan kaçış görülür. Aile içi yaşanan sorunları analiz ederken geçmişte kalbinizi acıtan yakınlarınızın yaptıkları da aklınıza gelir içinizden soğuk ve laf sokucu davranmak gelse de inançlarınızı öne çıkararak affetmenin verdiği huzuru derinlerde hissedersiniz. Duygularınızın çok fazla önde olacağı günler içindesiniz. Yakın bir akrabanızla bir araya gelir ve onun yol göstericiliği ile sizi zorlayan bir sorunuza ayna tutabilirsiniz.

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

13 Mart günü kare burcunuz olan Balık burcunda gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Kendinize olan güveniniz azalır ve içinize kapanırsınız. Etrafınızdaki hiç kimseden takdir görmediğinizi düşündüğünüz bir zaman dilimidir. Sevilmediğinizi hissetmeniz insanlardan uzaklaşmanıza ve yoğun yalnızlık hissine kapılmanıza sebep olur. İyiliğiniz için dahi söylense en küçük bir eleştiriyi kabul etmezsiniz. Her sözü ve her davranışı yanlış anlayıp aşırı şekilde kafanıza takıp eleştiriyi yapan kişiye karşı kin duyguları besleyebilirsiniz. Kimse tarafından anlaşılmadığınızı, yakınlarınızın size acımadıklarını ve kullanıldığınızı düşünürsünüz. Huzursuz ve endişeli halinizle ruhunuzu ve bedeninizi hasta edebilecek kadar negatif enerjiler içinde olursunuz. Süreci kolay atlatmak için dua edebilir, zor durumda olan kişilere destek vererek huzurunuzu sağlayabilirsiniz. Canınızı sıkabileceğini düşündüğünüz kişilerden kısa süreliğine uzak kalmayı da deneyebilirsiniz. Kalabalık içinde yalnız hissedip huzursuz olmaktansa yalnızlığınızı verimli hale getirebilirsiniz.

Oğlak 22 Aralık / 21 Ocak

13 Mart günü gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Dost ziyaretleri yapar, hasta yakınlarınızla ilgilenir, çocuklara ilgi gösterirsiniz. Kendi çocuğunuz olsa bile başka çocukları da düşünür mağdur olan çocuklara yardım etme gerekliliği hissedersiniz. Başkalarına destek vermekten, yardımdan da hoşlanır böylelikle kendinizi önemli hissedersiniz. İçinizi sıcak duygular kaplar, iyilik yaparak iyiliğin geleceği düşüncesi daha sağlam olarak yerleşmeye başlar. Huzur kaçıran, kavgacı, kıskanç ve bozguncu kişilerden uzak durarak sizi negatif etkilemelerine izin vermezsiniz. Güneşin yakan ateşi ile bir araya gelen ay duygusal kapasiteyi yoğun şekilde arttırır. Bu açıyı kendinizi daha yakından tanımak ve hislerinizi doğru yöne aktarmak adına iyi kullanmaya çalışmalısınız. Akıl ve duyguları birbirine karıştırmak yerine daha üretken olmaya ve hayatınızda olumsuz giden konuları yeniden yapılandırmaya çalışmalısınız. Telefon, internet, mail trafiği (haberleşme) artar. Bildiklerinizi öğretmekten ve övgü almaktan hoşlanırsınız.

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

13 Mart günü komşu burcunuzda gerçekleşecek yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Düşünülmeyen yerlerden gelecek maddi kazançlar gündeme gelebilir. Bu dönemde canlılık artar, her anlamda ve her konuda hoş görülü ve yardımsever olursunuz. Herkes ile uyum içinde hareket etmenin gerekliliğinin bilincinde olursunuz. Stresten uzak, her şeyin olumlu sonuçlanacağını düşünür ve o yönde davranışlarda bulunursunuz. Bu dönemde etrafınızdaki insan sayısı fazlalaşır. Daha fazla insan ile bir araya gelip çok fazla konu hakkında karşılıklı konuşmalar yapılır. Kadın erkek fark etmeksizin yardım istediğiniz herkes yanınızda olarak talep ettiğiniz konuda ellerinden gelen yardımı esirgemezler. Güçlü irade, fiziksel dayanıklılık canlılık sayesinde kendinizi diğer zamanlara oranla daha sağlıklı hissedersiniz. Duygusal kapasitenizde artış görülür. Olacakları hissetme özelliğiniz daha fazla ortaya çıkar ve adeta geleceği okursunuz. Daha pozitif ama bir yandan da aşırı duygusal olursunuz. Romantik bir film bile bu günlerde sizi kolaylıkla ağlatabilir. Ailenizdeki kişilerle ilişkileriniz sorunsuz yürür, birbirinize tam bir dayanışma içinde destek verirsiniz.

Balık 19 Şubat / 20 Mart

13 Mart günü burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ayın etkilerini tüm hafta boyunca hissedeceksiniz. Uzun zamandır endişe içinde olduğunuz duygulardan kolaylıkla kurtulabildiğiniz bir zaman dilimidir. Pozitif anlamda derin bir içsel değişim gözlenir. Fakat bu değişim sizi hedeflerinize taşıma adına olumlu olarak ve hızla gerçekleşir. İlginç tesadüfler, mistik olaylar hayatınıza damga vuracak niteliktedir. Tesadüfen karşılaştığınız bir kişi, hayatınızda yeni kapılar açmanıza ve hayatınızı yeniden yönlendirmenize olumlu katkılar yapacaktır. Geçmişte sizi zorlayan yıllarca unutamadığınız sıkıntılarınızdan kolaylıkla sıyrılıp hayata daha pozitif olarak bakmaya başlarsınız. Gelişmenize ve mutluluğunuza engel olan zaaflarınızın farkına varıp bunları kolaylıkla halledersiniz. Sezgilerinizde artar, yol gösterici rüyalar sizi yanıltmaz. Hayatınızda kötü giden her ne varsa yeniden yapılandıracağınız sizi üzen, sıkan her şeyden kolaylıkla kurtulacağınız bir süreçtir. Hayatınızda yeniden inşa edeceğiniz ve tesadüfen karşılaşılacağınız olumlu olaylar sayesinde rahat bir nefes alacaksınız.

error: Content is protected !!