5 Nisan – 11 Nisan 2021 Haftası Burç Yorumları

5 Nisan – 11 Nisan 2021 Haftası Burç Yorumları

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

Koçların yüzünün güleceği bir hafta onları bekliyor. Son yıllarda kaçırdığınızı düşündüğünüz maddi fırsatlar yeniden gündeme gelecek. Kazançlarınızı arttıracak ve mal/ mülk sahibi olma imkanlarınızı arttırmak adına yeni projelere başlayacaksınız. Hayaller ve sınırlarınızın ötesinde olanaklar elde edeceksiniz. Müjdeli haberler almanızla payınıza düşen huzur, mutluluk, maddi refah ve aşkı karşılamaya hazır olun. Başkalarına hiçbir şey beklemeden ettiğiniz yardımlar ve akışa teslim olmayı öğrendiğiniz için güzellikler yaşamınıza akmaya başlayacak. İşi olmayan koçlarda bu hafta önemli kişilerle tanışabilir ve bu sayede oldukça parlak iş fırsatları yakalayabilir. Eksiklerinizin olduğunu düşündüğünüz bir konuda eğitim alma süreciniz başlayacak. Daha fazla önde ve güçlü olabilmeniz için alt yapınızı güçlendirmeniz gerektiğini biliyorsunuz. İlişkileri bir süredir sıkıntılı durumda olan Koçlar kafanızdan ayrılık düşüncelerini atacak ve eşinizle el ele vererek sorunlarınızı halledeceksiniz. Evlilik sizin için önemli bir kurum ve temelinizin sağlamlaşması için birçok konuda uyum içinde olmanız gerektiğinin bilincindesiniz.

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

Genel anlamda önemli kararların alınacağı bir zaman dilimi başlıyor. Sadece hafta boyu sağlığınız diğer zamanlara oranla daha hassas olacak. Mevsim değişikliklerine bağlı gribal enfeksiyonlar olabileceği gibi ani hareketler nedeni ile kemiklerinizle alakalı küçükte olsa sorunlar ve diş problemleri yaşayabilirsiniz. Sizi yıllardır zorlayan hastalıklarınızı da kesin çözüme ulaştırmak adına korktuğunuz için ertelediğiniz tedavileri mecbur olduğunuz için değil kendi kararınızla gündeme alabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz her konuda ısrarcı olacak, hedeflediğiniz her konunun korkusuzca üstüne gideceksiniz. Bir süredir ertelediğiniz kararları yürürlüğe koyacaksınız verdiğiniz kararlardan sizi vazgeçirmek mümkün olmayacak.

İş hayatınızda geçmiş haftalara oranla çok daha fazla istikrarlı olarak prensipleriniz doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Rakiplerinize karşı planlarınızı uygulamaya koyacak ve hedeflerinize odaklanacaksınız.

Artık aşk konuları da dahil olmak üzere kendi hatalarınızı ortadan kaldıracak ve oyunu kuralına göre oynamayı öğrenecek, isteklerinizi birer birer hayata geçireceksiniz.

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

Yıllar boyunca emek verdiğiniz birçok konuda şansızlıklar yaşadınız. Bu nedenle işinize dört elle sarılma şevkiniz azaldı. Bu hafta maddi anlamda para girişi çok fazla olacak. Yakaladığınız imkanlara ve artan gelirinize kendiniz de şaşırabilir ve çok mutlu olabilirsiniz. Kazançlarınızın gözünüzü boyamasına izin vermeyin. Etrafınızdaki kötü niyetli kişilerin farkına varın aksi halde kazançlarınızı kayba çevirebilirsiniz.
Hafta boyu burcunuzda transit geçiş yapan Mars ve Balık burcundaki Neptün kare açı içinde olacaklar. Alacak ve borç meselelerinden uzak durmaya çalışır, hibe edeceğiniz paralar dışında hiç kimseye borç vermez ve gözünüz açık davranırsanız bu açıyı pasif hale getirir ve zarara uğramazsınız.

Aşk konularında da talepkar olacaksınız ve bu uğurda gerekirse ayrılığı da göze alabileceğinizi partnerinize açıkça belirteceksiniz. İlişkinizin uyum içinde devamı için kendinizle ve partnerinizle yüzleşmeniz gerektiğinin bilincinde davranacaksınız.
Sağlık olarak spora önem verecek, zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya çalışacak ve düzenli beslenmeye özen göstererek daha güçlü bir bünyeye sahip olmak isteyeceksiniz.

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

Hayallerinize ulaşmak ve yıllardır kangren haline gelen olayları çözüme ulaştırmak adına her yolu deneyeceksiniz. Diğer zamanlara oranla birçok konuda oldukça şanslı olacağınız muhteşem bir hafta geçireceksiniz. Önünüze çıkan fırsatları kendi lehinize çevirebileceksiniz. Büyüme, gelişme ve işlerinizi sağlam temeller üzerine oturtmaya odaklanacaksınız. Önünüzdeki engellerin kendiliğinden ortadan kalkması ile pozitif enerji ile dolacak ve olumlu özelliklerinizi de bu sayede kolaylıkla dışarı yansıtabileceksiniz.
Hiçbir konuda hızlı karar vermeyecek belli süreler isteyerek gerekli araştırmaları yapacak ve yapacağınız işlerden tüm hataları ayıklayarak yolunuza devam edeceksiniz. Zor olmasına rağmen başarı ile sonuçlandırdığınız işler maddi imkanlara dönüşecek.
Gereksiz şüphelerden uzaklaşmış olmanız elinize geçen fırsatları zamanında değerlendirmenize rakiplerinizi geride bırakmanıza sebep olacağından artık en önde yürümeye başlayacaksınız. Elinize geçen paralarda görülen artış sayesinde uzun yıllardır almak isteyip ertelediğiniz hayallerinize de odaklanacaksınız. Maddi güvencenizi sağlamak özgüveninizi yerine getirecek ve endişeleriniz bitecek.

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

Bu hafta size umut etme ve hayallerinize el uzatma anlamında önemli fırsatlar getirecek. Geçmiş yıllara oranla toparlanmanıza imkanlar verecek fırsatlar yakalayacağınız güzel günler sizi bekliyor. Uzun yıllardır tayin bekleyen veya iş bulamayan Aslanlar artık umutsuzlukları geride bırakarak kapılarını çalan şansı karşılayacaklar.
İşlerinizin yoğunluğu sebebi ile yorulsanız bile yüksek gelir elde etmeniz yorgunluğunuzun kısa sürede kaybolmasına neden olacak.
Sigorta ve ortak paylaşımlarla alakalı da sürünceme de olan konularda gündeme gelebilir ve bu tip sorunlarınızı çözüme ulaştırmakta başkalarından da destek alarak yoluna koyabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde önce ben diyen davranışlarınızı bastırmanız ve partnerinizin görüşlerine önem vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde hafta boyu ilişkilerde zorlu badireler atlatmak zorunda kalabilirsiniz. Uzun yıllar süren ilişkilerinizde size karşı fedakar davranarak yanınızda olan eşinize karşı her anlamda sıcak, sevecen ve cömert davranmalısınız. Son günlerde onu çok fazla ihmal ettiğinizi fark etmelisiniz.

Başak 23 Ağustos- 22 Eylül

İş hayatı ve para konularında oldukça şanslı olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Düşünülmeyen fırsatlar kapınızda belirebilir. Uzun zamandır yalnız olan başaklar aşka hazır olun. Aniden aşık olabilirsiniz, ayağınız yerden kesilebilir. Geleceğe dair endişeye kapılmak yerine akışa teslim olun ve anı yaşamaya odaklanın. Böylelikle güzel günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Endişeli halinizden kurtulmakla partnerinizi de üzmemiş olursunuz. Geçmişte ihmal ettiğiniz sosyal ilişkileriniz de canlanacak. Uranüs gezegeni hafta boyu size muhteşem kaynaklar sunmaya başlayacak. Geçmişten tanıdığınız fakat uzun yıllardır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatları yakalayacağınız gibi dostlarınızla yeni projeler hakkında konuşabilirsiniz. Kazanç ve başarılarınız artacak fakat Neptün ve Mars kare açısı nedeni ile size iyi niyetle dahi yaklaşan kişilere karşı dikkatli olmaya devam etmelisiniz. Gözden çıkarabileceğiniz paralar dışında kimseye borç vermeyin, kefil olmayın ve kayıplarınızı engelleyin.

Sağlık olarak hafta boyunca dişler, kemik sisteminiz, beliniz ile ilgili bazı sorunlara diğer zamanlara oranla daha fazla yatkın olacaksınız.

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

Aşka dair konularda uzun yıllardır aradığınız özelliklere sahip birini bulmakta zorlandınız. Gelip, geçici ilişkileri de tercih etmediğiniz için kabuğunuza çekilerek kendinizi geliştirmeye yöneldiniz. Yalnızlığa katlanmakta güçlük çektiğiniz anlar olsa da aşka olan inancınızı yitirmediniz ve doğru kişinin geleceğini hayal ederek umudunuzu kaybetmediniz. Aşk ve evlilik konularında içinize gömdüğünüz duygular bu hafta dışarı akmaya başlayacak. Sevgiye dair ilginç ve harika deneyimlere hazır olmalısınız.
Evli Terazilerin ilişkilerinde de iniş ve çıkışlar bu hafta sona erecek. Eşinizle birbirinizi daha fazla anlamaya ve saygı duymaya başlayacağınız için uzlaşmanız daha kolay olacak. Maddi sorunlarınızı da halletmiş olmanın verdiği huzurla eşinize dört elle sarılacaksınız.
Yuvanızda tam olarak aile olmanın mutluluğunu hissedeceksiniz.
Yaptığınız iş ne olursa olsun büyük bir incelik içinde işinize odaklanacak ve çalıştığınız yeri daha iyi bir hale getirmeye çalışacaksınız. Uyumlu yapınızın ortaya çıkması ve sabrınız sayesinde grup çalışmalarını da başlatan kişilerden olacaksınız.

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

Evli Akrepler ani sinirli halleri sebebi ile haftanın ilk günleri eşleri ile birtakım tatsızlıklar yaşayabilirler. Kavga ederek sorunlarınızı halledemeyeceğinizi aksine daha fazla büyümesine sebep olacağınızı bilmeniz gerekiyor. Eşinizin olumlu yönlerini hatırlayın ve eşinize gereken sabrı gösterin. Anlatmak istediklerinizi gerekirse birkaç kez anlatın ama her seferinde bunu eşinizin ruhunu okşayarak yapmaya çalışın. İş ve maddi konularda her şey düşünülenden çok daha iyi gerçekleşecek. İş hayatınızdan aldığınız hazzı evin içinde küçük sorunlar yüzünden negatife çevirmeyin.

Geçmişte yaptığınız bazı işlerden tam verim alamadınız ve elinize istediğiniz miktarda paralar da geçmediği için bazı projeleri sonuna kadar sürdüremediniz. Bu hafta yarım kalan tüm projeler gündeme gelecek ve eksik işlerinizi hallederek maddiyata dönüştüreceksiniz. Yeni işler kurma, ortaklık teklifleri bu hafta sizi bekliyor. Resmi işlerde çalışan Akrepler ise bu yıl hak ettikleri terfileri çok fazla uğraşmadan alabilirler. Eksikliğini hissettiğiniz her konuda yapılanma ve tamir dönemine gireceksiniz.

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Son haftalarda işleriniz ile alakalı çok fazla sorun yaşadığınızdan özgüveniniz zedelendi ve başarılı olamayacağınızı düşünmeye başladınız. Maddi ve manevi olarak kendinizi oldukça güçlü ve mutlu hissedeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Parayı araç olarak gören yapınızla paylaştıkça mutlu olan birisiniz. Kazançlarınızın bir kısmını ihtiyacı olanlarla paylaşacak ve bu sayede içsel huzurunuzu da arttıracaksınız. Yeni iş imkanları ve gelişmelerle birlikte yüzünüzden gülücükler eksik olmayacak. Özel hayatınızda yaşadığınız mutluluk ve huzurda moralinizi yükselteceği için hiçbir engel sizi yolunuzdan alıkoymayacak. Hafta boyu maddi şanslar bakımından bereket sizin yanınızda olacak. Yaptığınız işler dışında ek işler de yapabilir ve yaşam koşullarınızı üste çekebilirsiniz. İşlerinizin iyi gitmesi aşk ve evlilik ilişkinizi düzene koymanız için gereken cesareti göstermenize yardımcı olacak. Eşinizle konuşurken sözlerinizi kavgaya dönüştürecek kelimelerden arındırarak derdinizi gayet güzel izah edebileceksiniz. Eşiniz de bu duruma duyarsız kalmayacak yıllardır içinde biriken hatalarınızı söylemesi ile ikinizde silkineceksiniz.

Oğlak 22 Aralık 21 Ocak

Hayatınızda kötü giden birçok olayı yeniden yapılandırma süreci başlıyor. Parlak zekanızı ortaya çıkararak olayların gidişatını lehinize çevireceksiniz. Yıllardır hasret kaldığınız önemli ve güzel değişikliklere hazır olun. Geçmiş yıllarda kaçırdığınız iş fırsatları bu hafta yeniden gündeme gelecek. İş hayatınızda bugüne kadar yaptığınız işlerin dışında farklı bir iş imkanı da gündeme gelecek. Gökyüzü uzun yıllardan bu yana size büyük ve sevgi dolu aşklar vermeye hazırlanıyor. Evli Oğlaklar ise eşlerine karşı içlerinde biriktirdikleri olumsuz duyguları güzel sözlerle dışarı akıtarak yüzleşme yapacaklar. Bildiğinizi okumanın size kaybettirdiklerinin analizini yapabilecek ve ilişkilerde uysal birine dönüşeceksiniz.
Bu hafta yakınlarınızdan birinin bebeğinin doğumu da ailenize sevinç getirecek. Birçok konuda akışa teslim olmayı öğrendiğiniz için güzellikler yaşamınıza akmaya başlayacak. Bir miras meselesi yüzünden bazı akrabaları tarafından üzülen ebeveynleriniz için büyük tartışmalar içinde olabilirsiniz. Sözlerinizin nereye gittiğinin hiç önemi olmayacak, ailenizi üzen kişileri affetmekten uzak kalacak ve kırmaktan da çekinmeyeceksiniz.

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

İşlerinizin kötü gitmesindeki kendi hatalarınızı çok net olarak görüyorsunuz silkinmenin zamanının geldiğini fark ederek iş hayatınıza yeni bir start vereceksiniz. Yaratıcılığınız ve azminizin artması ile ortaya çok iyi işler çıkartacağınız bir hafta sizi bekliyor. Yaptığınız iş ne olursa olsun sabır içinde işinize odaklanacak ve çalıştığınız yeri ve koşulları daha iyi bir hale getirmeye çalışacaksınız. Olgunlaşmaya ve hayatınızı zora sokan bazı davranışlarınızdan ve zararlı alışkanlıklarınızdan arınmaya başlayacaksınız. Para ve güç sahibi olmak istiyorsunuz. Bu düşünceniz bir hırs kasırgası halinde değildir fakat başarılı olmak adına yapmanız gereken ne varsa yapma kararı aldınız. Başkalarına yardım etmek için bile paranın olması gerektiğinin bilincindesiniz. Artık ilerlemeye ve rakiplerinizi geçmeye hazır olun. İlerlemeniz için eksik bulduğunuz her konuyu masaya yatıracak ve kendinizi yeni bir kursa giderken bulabileceksiniz. Yarım kalan eğitiminizle alakalı da başvurularda bulunabilirsiniz. Sağlık olarak fıtıklara yatkın olacaksınız o nedenle ağır işlerden ve ağır spor yapmaktan uzak durmaya çalışmalısınız. Böbrekleriniz de bir hayli hassas olacağı için gereken önlemleri alın ve beslenmenize de dikkat etmeye çalışın.

Balık 19 Şubat / 20 Mart

Aşk ve evlilik ilişkilerinde hafta boyunca çok şanslı olacaksınız. İçinizi saran aşkı bulma heyecanı sebebi ile sadece arkadaşlık yaptığınız kişiye kısa süre içinde bağlanabilirsiniz. Kalbinizin yeniden çarpması ve doğru insanı bulduğunuz düşüncesi ile ilerleyen aylarda partnerinize verdiğiniz şans için pişman olmayacaksınız. Özel hayatınızı düzene koymaya çalışırken partnerinizi mutlu etmek adına birikimlerinizin bir bölümünü partneriniz için harcayacaksınız. Para kazanmakta zorlanmayacağınız gibi hayal ettiğinizin çok üstünde para kazanabilirsiniz fakat aşırı harcamalarınızı frenlemeye çalışmalısınız.
Mesleki konularda da iş yerinizde yeni yapılanmalar ve olağanüstü haberler gündeme gelebilir. Hafta boyunca sağlığınız biraz hassas olacak. Hastalanmamak için korumak adına oldukça dikkatli olmalısınız. Mars ve Neptün gezegeninin kare açısı alerjik durumlar ve zehirlenmelere yatkınlık yaratabilir. Estetik operasyon ve saç ektirme işlemleri düşünenler ise ay sonuna kadar zorunlu olmadıkları operasyonlardan uzak durmalılar, aksi takdirde hoş bir görünüme sahip olmayı düşünürken tam tersi durumlar yaşayabilirler.

error: Content is protected !!