3 – 9 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Hayatınızda yarım kalan, engellendiğiniz her şeyi belli bir sıralamaya koyarak değiştirir yada oluşturursunuz. Bu arada önünüze çıkan engelleri ve sizi engelleyecek kişileri önce iyilikle uyarır, fakat anlayış göstermiyorlarsa onları dinlemeyeceğinizi ve bildiğiniz yoldan gideceğiniz şiddetli davranışlarla karşı tarafa anlatmaktan çekinmezsiniz.

Zararlı alışkanlıklardan uzaklaşmak ve diyet için oldukça uygun bir dönemdir. Dolunayı yeniden yapılanma, gücünüzü gösterme ve hayatın yönetiminin sizin parmaklarınızın ucunda olduğunu hissederek olumlu değişimler için değerlendirmelisiniz. Kendinize dair plan ve projelerinizi bu hafta tüm çevrenize kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Yakın çevrenizden ve ilişkide olduğunuz herkesten haber alırsınız. Her tür düşüncenin rahatlıkla ifade edileceği bir zaman dilimidir. Her zamankinden daha objektif bir bakış açısı içinde kendinizi anlatabilir ve yanlışlarınızı da tarafsız olarak eleştirebilirsiniz. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz projelerinizi gündeme getirmeniz ve destekçiler bulmanız kolaydır.

error: Content is protected !!