3 – 9 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Hayatınızda ki kadınlarla olan ilişkiniz sorunlar içerebilir. Yakınlarınız olan kadınların size göre yanlışlarını göstererek sert tavsiyelerde bulunmanızı karşı taraf yanlış anlayabilir.

Hiç kimseyi sürekli olarak olumsuz eleştiremeyeceğinizi anlamanız gerekiyor. Sürekli yanlış yaptığını düşünen biri daha çok yanlış yapmaya başlar. Sözleriniz sevdiğiniz kişilere ağır geleceği için onların kendilerine olan güvenlerini farkında olmadan baltalarsınız. Bu nedenle daha fazla içine kapanırlar ve sizden de uzaklaşmaya başlarlar.

Yakınlarınızdan aldığınız yoğun sessizlik tepkisi yalnızlık hissine kapılmanıza sebep olur. Onların iyiliği için dahi söylemiş olsanız bazı sözlerinizin ayarı yok bunu anlamanız gerekiyor. Sizce basit görünen ama karşı tarafı çok fazla kıran davranışlarınız ve sözlerinizin faturasının her zaman yüklü olarak size döneceğini bilmeniz gerekiyor. Hissettiklerinizi açıklamaya çalışırken doğru cümleleri kuramıyorsunuz. Kendinizi karşınızdaki kişilerin yerine koyun ve empati kurmaya çalışın.

error: Content is protected !!