3 – 9 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Venüs gezegeninden aldığınız etkilerle ilişkilerde fiziksel istekler öne çıkar. Bu süreçte başlayan ilişkiler tutku yaratarak, bitse dahi uzun zaman iz bırakacak nitelikte olacaktır.

Gruplarla ve arkadaşlarınızla yapılan aktiviteler için olumlu fırsatlar doğar. Yardım amaçlı toplantılar, geziler ve partiler gündeme gelebilir. Kermesler, hasta ve fakir insanlarla ilgili bir şeyler yapma isteğiniz yoğunlaşarak bu tip guruplarla birlikte hareket etmek istersiniz. Aşka, sevgiye, duygusal yoğunluğa çok fazla ihtiyaç duyarsınız.

Daha çok sevilmek, ilgi duyulmak ve siz de başka birini derin duygularla sevmek istersiniz. Sevgiyi almak ve vermek için yoğunlaşma zamanıdır. Bugüne kadar hayatınızda olan kişiler tarafından yeterince sevilmediğinizi hissetmeniz de olasıdır. Yaşadığınız tüm ilişkilerinizi de gözden geçirecek özellikle de aşk ilişkilerinizde hatalarınız varsa ayıklayarak sorunsuz ilerlemek isteyeceksiniz. Tartışmalı ortamlarda kalsanız dahi tarafsız ve yapıcı davranarak ara bulucu olmaya çalışacaksınız.

error: Content is protected !!