3 – 9 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Kendinizi fiziksel ve duygusal olarak zayıf hissedersiniz. Sevgi ve ilginizi gösterip karşılığında saf sevgi istersiniz. Yeterince sevgi ve ilgi görmezseniz problemler çıkar.

Hayatınızdaki başka sorunları göz ardı edip sadece sevgiye dair konulara yoğunlaşırsınız. Yalnızlık hissiniz artar ve bunalıma yatkın olursunuz. Huzursuzluğunuzu azaltmak için gönüllü çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. Yalnızlık duygunuz yoğun olarak açığa çıkar, yaptığınız iyiliklerin karşılığını alamadığınızı düşünmenizle bunalıma yatkın olursunuz.

Sebepsiz huzursuzluklarınızla aslında kendi yalnızlığınızı kendiniz yaratırsınız. Birçok kişiden uzaklaşma ve içe kapanma görülür. Karamsarlığınızı azaltmak ve huzur duymak için sizden daha zorda olan kişilerle meşgul olursunuz. Uzun zamandır aklınızda olan ve gördüğünüz zaman heyecan yaratan birine daha fazla yaklaşmak ister yoğun olarak onu düşünür ve araştırırsınız. Aynı gün içinde değişik ruh hallerine teslim olmamaya çalışmalısınız.

error: Content is protected !!