3 – 9 ŞUBAT 2020 KOVA BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 KOVA BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Venüs gezegeni zıt burcunuzda gerçekleşen dolunayın olumsuz etkilerini bir nebze yumuşatacak. Yine de bu hafta planladığınız bazı organizasyonların yarım kalacağını bilmek zorundasınız.

Bazı düşmanlarınız iş başında olarak sizi yerinizden etmek isteyecekler. Sessiz tepki vermeyi seçmeniz onları durdurmayacağı için artık sesinizin daha gür çıkması gerekiyor. Bazı insanlara onların anladığı dilden konuşmanız lazım. İşinizde yaşadığınız sorunların giderilmesinde aileniz tam destek vererek sizi sarıp sarmalayacak ve düşmanlarınıza karşı tek yürek olacaksınız.

Arkadaşlık ilişkilerinizi de zora sokan dolunay etkisi ile bazı arkadaşlarınız tamamen kişilik değişimine uğrayarak size yabancı gelmeye başlarlar. Onların yanında yeriniz olmadığını, hiçbir şekilde onlardan destek göremeyeceğinizi anlar ve ilişkilerinizi koparabilirsiniz. Venüs gezegeninin verdiği cesaret korkusuzca girdiğiniz her işin başarı ile sonuçlanmasına neden olacak. Yeter ki korkularınızdan sıyrılın ve hakkınızı savunun.

error: Content is protected !!