3 – 9 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Geçmişi daha fazla düşüneceksiniz ama geçmişin önünüzde ket vurmasına izin vermeden ders almaya çalışacaksınız. Sizi rahatsız eden sorunlarla ilgili yeni çözüm yollarını diğer zamanlara göre kolaylıkla bulursunuz.

Ev alma, satma ya da kiralama gibi durumlarınız varsa bu tip olaylar kendiliğinden kısa sürede çözüme ulaşır. Çok güçlü bir enerji ortaya çıkacak. Çevrenizde olup biten her şeye karşı daha duyarlı ve hassas olursunuz. Başkalarının sorunlarını çözmek adına kolları sıvarsınız. Tanıdığınız herkesin daha derinine inmek ister ve sonsuz sevgi sunmaya çalışırsınız.

İyi niyetinizi kötüye kullandırmadığınız sürece harika bir etkidir. Yoğun acıma duygunuz ve şefkatinizle kötü niyetli kişilerinde yakınlarınızda olabileceğinin farkında olarak kendinizi maddi, manevi korumaya almayı da unutmamalısınız. Artan paylaşım ve dertleşme isteğiniz yüzünden yanlış insanlara sırlarınızı vermeyin aksi takdirde ilerleyen günlerde ortaya atılan dedikodular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Bazı insanların maskeli olduklarını artık anlayın.

error: Content is protected !!