3 – 9 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Duygusal, merhametli ve sempatik yönleriniz daha fazla ortaya çıkar. Sanatsal, mistik ve dini konularla daha fazla ilgilenilir. İnsanlara yardım etme eğiliminiz çoğalır, siz de başkalarından kolaylıkla yardım görebilirsiniz.

Sevgiye ve ilişkilere dair sorunlar bu süreçte kolaylıkla çözülür. Yaratıcı yetenekleriniz göstermek, her tür işi bitirmek işin oldukça olumlu bir süreçtir. Birçok olumlu sürpriz ve haber arka arkaya gelerek rahatlamanızı ve huzurlu olmanızı sağlar. Engellenmiş ve kısıtlanmış ne kadar iş ve olay varsa adeta kendiliğinden halledilerek yoluna girer.

Yeni işe başlamak, yeni iş kurmak ve yükselmek için oldukça olumlu bir tarihtir. Merhametiniz ve insanlara olan sevginiz yoğundur. Fakat kendinizi kullandırmazsınız. Hayallerinize odaklanacağınız bir zaman dilimidir. Bazı hayallerinizin siz uğraşmadan oluşması mutlu olmanıza sebep olacaktır. Hayatınızı ve kişiliğinizi güçlü kılma adına önemli değişiklikler yapmak istersiniz. Ne istediğinizi, nasıl güçlü olacağınızı ve nerde hangi adımı atacağınızı çok iyi bilirsiniz.

error: Content is protected !!