3 – 9 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Kendinizi yorgun ve tembel hissedersiniz. Birçok konuda farkında olmadan abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sevgi istediğinizi söyleyip sevginin nasıl gösterileceğini bilemezsiniz ya da kendinize düşen hiçbir görevi tam olarak yerine getiremezsiniz.

Hayatınızda ki kadınlarla sorun ve stres yaşayabilirsiniz. Sizi zorlayan tüm negatif duyguları kontrol altına almaya ve akıl çerçevesinde sorunlarınızı yeniden ele alarak ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Birkaç haftadır çelişki içinde kaldığınız ve kendinizi üzdüğünüz konuları akışına bırakmalısınız. Her koşulda zorluklara göğüs gerebilen biri olduğunuzu yeniden hatırlayarak eski gücünüzü toplamalısınız.

Sabrınızı arttırın ve makul bir çerçeve içinde canınızı sıkan insanlara dahi tahammül göstermeye çalışın. Bunu yaparken hakkınızı savunmayı da ihmal etmeyin. Hiç kimsenin kutsallarınıza ve sınırlarınıza dokunmasına da izin vermeyin. Aklına ve sevgisine güvendiğiniz biri ile uzun konuşmalar yapacak ve o kişinin fikirlerini de beyninize yazarak kendinize yeni bir yol haritası çizeceksiniz.

error: Content is protected !!