3 – 9 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Sosyal ilişki temposu hızlanır. Kendinizi oldukça iyi hissedecek ve duygularınızı öne çıkaracaksınız. Sevecen ve güler yüzlü yönlerinizle etrafınızın da gönlünü alacak ve iyi ilişkiler içinde olacaksınız.

Aşk konuları ön plana geçer. Evlilik ve ortaklık ilişkileri için gayet olumlu bir zaman dilimidir. İşler kendiliğinden gelişir ve istediğiniz şekilde düzene girer. Eş ile iletişim artar, sorunlar sevgi dolu sözlerle kolaylıkla çözülür. Sevgilisi yada eşi ile sorun ve dargınlık yaşayan kişiler bu süreçte sorunlarını halledip yola devam kararı alır.

Düşmanlık hisleri körelir, kişi dostluklara yönelerek geçmişte sorun yaşadığı kişilerle dahi uzlaşma yolu arar. Hukuksal sorunları olanların mahkeme işleri olumlu sonuca oluşarak uzun süren bekleyişleri mutlu olarak sonlanır. Dolunay insanlara ve olaylara bakış açınızı derinleştirmenize ve empati yaparak bakmanızı sağlar. Eşinizin, ortağınızın parasından kolaylıkla faydalanır, hatta beklediğiniz miras, nafaka gibi durumlar varsa çözüme ulaştırarak maddi anlamda güçlenmenizi sağlar.

error: Content is protected !!