3 – 9 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Duygularınızı kolaylıkla ifade edebilir ve kendinizi pozitif bir ruh hali içinde bulursunuz. Çevrenizi, evinizi ve kendinizi güzelleştirme isteği içinde alışveriş yapmaya çalışır, gözünüze batan bütün çirkinlikleri ortadan kaldırmak istersiniz.

Eşiniz ve aile bireyleri ile uyumlu ilişkiler içinde olur, onlara ait sorunları da ortadan kaldırmaya gönüllü olursunuz. Evde toplantılar, özellikle kadın arkadaşlar ile beraber olma çabaları yeme içme eğiliminizi arttırır. Yaşanılan mülkü restore etmek ya da ev almak istiyorsanız bu sürece denk getirmeniz fayda getirebilir.

Aile bireyleriniz özellikle kadın arkadaşlarınız hayatınızda bir anda öne geçer ve her fırsatı onlarla birlikte geçirmek için elinizden geleni yaparsınız. Sizi çok zorlayan işleri dahi büyük bir ahenk ve uyum içinde yerine getirirsiniz. Taşınmaz mallar, ticaret, halkla ilişkiler, kadınlar ile ilgili konularla uğraşanlar için oldukça güzel maddi gelişmeler yaşanır. Zevkli uğraşlara ve sosyal çevrenize odaklanırsınız.

error: Content is protected !!