3 – 9 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

3 – 9 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

Hafta sonu yaşanacak Aslan dolunayı ve Venüs gezegeninin hızlı bir şekilde Koç burcuna girişi haftanın önemli gezegen transitlerinden olacak. Venüs gezegeni üçgen açısı ile burcunuzda gerçekleşen dolunayın olumsuz etkilerini bir nebze yumuşatacak. Herhangi bir uyarı karşısında önce geri çekilecek daha sonra ise kendinize olan bir saldırı gibi algılayarak ruh halinizi gelgitli bir hale sokmamaya çalışın.

Yakınlarınızın daha duygulu davranmasını beklerken onlara karşı kendi davranışlarınızı da gözden geçirmeye çalışın. Yakınlarınızın sizi anlamasını beklemek yerine siz onların derinliklerine inmeye çalışın. Tanıdığınız, sevdiğiniz birkaç kişi ile birlikte olma isteği içinde diğer insanlara karşı kendinizi kapattığınızın farkında olun.

Bir süredir tüm hâkimiyet duygularınızda olduğundan kendinizi yaralı, yalnız ve sevilmiyor hissediyorsunuz. İçinizde kabaran aşırı duygusallık çocuklarınız, eşiniz ve yakınlarınızı dahi kırmanıza, onlara karşı gereksiz alınganlıklar yapmanıza neden oluyor. Dolunay bu hisleri en yükseğe çekerek patlamanıza sebep olabilir. Fakat bu patlama Venüs gezegeni desteği ile sevdiklerinizin sizin sesinizi duymalarına hissettiklerinizi anlamalarına sebep olacak.

error: Content is protected !!