28 Haziran – 04 Temmuz 2021 Haftası Burç Yorumları

28 Haziran – 04 Temmuz 2021 Haftası Burç Yorumları

Koç 21 Mart/ 20 Nisan

Bu hafta keyfiniz yerinde olacak Sevgili Koçlar. Ay, Satürn, Merkür, Venüs ve Mars gezegenlerinden aldığınız olumlu açılarla hayat bayram tadında geçecek. Yakınınız olan kadınlar sonu oldukça müjdeli olacak aracılıklar yaparak önünüzde yeni ufukların açılmasına fayda sağlayacaklar. Sabrınızın artması ile çözümsüz gibi görünen sorunlara müdahale edebileceksiniz. Zekânız ve bilginizin sayesinde hayranlık uyandıracak önemli konularda imzalar atacak, anlaşmalar yapacaksınız. Yalnız koçlar muhteşem aşklara yelken açarken, ilişkilerinde sorunlar yaşayanlar partnerlerinin güzel jestleri sayesinde ön balayı yaşamanın hazzını derinden hissedecekler. Uzun zamandır beklediğiniz ödüller gelebilir, adınızdan söz ettirebilirsiniz. Her şey kalbinize göre şekillenecek. Siz de bu bilinçle ihtiyacı olan kişiler için destekler vermekten geri kalmayacaksınız. Cömertliğiniz ve yardımseverliğiniz mucizeleri getirecek. Bir süredir işiniz ve özel hayatınız siz çok mutlu etmiyordu. Şikayet etmeseniz de kabuğunuza çekilmiştiniz. Bu hafta uyanış başlayacak ve kaldığınız yerden daha güçlü bir şekilde hayat yolunda koşmaya başlayacaksınız.

 

Boğa 21 Nisan/ 21 Mayıs

Ne söylerseniz söyleyin yanlış anlaşılma olasılığınız yoktur. Düşünce ve planlarınızı olumlu bir şekilde ifade edip kolaylıkla destekçiler bulabilirsiniz. Hızlı düşünür hızlı kararlar verirsiniz. Verdiğiniz kararların doğruluğunu şu an olmasa bile gelecekte görebilirsiniz. Özellikle ticaret ve eğitim için oldukça olumlu açılar aldığınızdan her işinizi kolaylıkla halledip sınavlarınızda diğer zamanlara göre daha başarılı olabilirsiniz. Özgüveniniz, moraliniz ve iyimserliğiniz yükselerek birçok planın gerçekleşmesi için size faydalar sağlar. Kalabalıklar içinde bulunur, gruplar içinde sözünüzü kolaylıkla dinletebilirsiniz. Zam alma, terfi etme, parasal kazançlar çok fazla uğraşmadan sürpriz bir şekilde oluşur. İş görüşmeleri ve iş kurmak için oldukça uygun bir süreçtir. Ayrıca birçok yolculukta gündeme gelebilir. Gidilen yolculuklar, hayatınıza yeni giren kişiler maddi kazançlar sağlamanızda oldukça faydalı olacaklardır. Elinizi attığınız her şeyi olumluya çevirdiğiniz oldukça güzel bir süreçtir. Aşırı disiplinli, organize etme yeteneğiniz yüksek ve dayanma gücünüzün artması ile her zorluğun altından kalkmasını bilirsiniz.

 

İkizler 22 Mayıs / 22 Haziran

Aşırı düzenli, sistemli ve verimli davranacaksınız. Elinize aldığınız her işi başarı ile sonuca götürür daha fazla üretken hale gelirsiniz. Basit bir işi dahi baştan sağma yapmaz, en ince ayrıntısına kadar planlar ve her konunun sonunun ne olacağını önceden görmeye başlarsınız. Yöneticiler, idareciler işinizi çok iyi yaptığınızın farkına varıp yükselmeniz için elinizden tutarlar. Sizde bir hayli sabırlı, pratik, her olaya kolay çözüm bulan, yaptığı en parlak işi dahi gösterişe kaçmadan ortaya koyan yapıda davranırsınız. Yaratıcı yetenekleriniz göstermek, her tür işi bitirmek işin oldukça olumlu bir süreçtir. Birçok olumlu sürpriz ve haber arka arkaya gelerek rahatlamanızı ve huzurlu olmanızı sağlar. Engellenmiş ve kısıtlanmış ne kadar iş ve olay varsa adeta kendiliğinden halledilerek yoluna girer. Yeni işe başlamak, yeni iş kurmak ve yükselmek için oldukça olumlu bir tarihtir. Bu arada kadınlar bu süreçte farklı yapıda ama onlara faydası olacak erkeklerle tanışabilir. Hem aşk hayatınızı yoluna koymak hem de iş anlamında başarılar için gereken güç ve istek fazlası ile mevcuttur. Bazı hayallerinizin siz uğraşmadan oluşması mutlu olmanıza sebep olacaktır.

 

Yengeç 23 Haziran/ 22 Temmuz

Merhametiniz ve insanlara olan sevginiz yoğundur. Fakat kendinizi kullandırmazsınız. Kötü niyetli insanları kolaylıkla sezer ve onlardan uzaklaşma yolunu bulursunuz. Sanatsal faaliyetler ve yaratıcılığınızı göstermek açısından oldukça olumlu bir zaman dilimidir. Yeteneklerinizi kolaylıkla ortaya çıkararak başkalarını etkileyebilirsiniz. Hayallerinize odaklanacağınız bir zaman dilimidir. Hayatınızı ve kişiliğinizi güçlü kılma adına önemli değişiklikler yapmak istersiniz. Ne istediğinizi, nasıl güçlü olacağınızı ve nerde hangi adımı atacağınızı çok iyi bilirsiniz. Hayatınızda yarım kalan, engellendiğiniz her şeyi belli bir sıralamaya koyarak değiştirir yada oluşturursunuz. Bu arada önünüze çıkan engelleri ve sizi engelleyecek kişileri önce iyilikle uyarır, fakat anlayış göstermiyorlarsa onları dinlemeyeceğinizi ve bildiğiniz yoldan gideceğinizi onların anlayacağı dille anlatırsınız. Zararlı alışkanlıklardan uzaklaşmak ve diyet için oldukça uygun bir dönemdir. Kendinize dair plan ve projelerinizi tüm çevrenize kolaylıkla aktarabilirsiniz. Almanız gereken bir karar var ise bunu bu hafta yapmanız faydalı olacaktır.

 

Aslan 23 Temmuz/ 22 Ağustos

Ay, Satürn, Merkür, Venüs ve Mars gezegenlerinden aldığınız olumlu açılar sayesinde haftanın şanslı burçlarından birisiniz. Yakın ilişkide bulunduğunuz sevdiğiniz kişiler ve partner ile olan ilişkileriniz öne çıkar. Onlardan haberler ve bilgi alırsınız. Önemli konuşmalar ve kararlar zamanıdır. Ortak işlerle ilgili imzalar atılabilir. Ayrıca evlilik evinizden güçlü gezegen geçişleri varsa bu önemli imzaya nikâh imzasını da ekleyebiliriz.  Ayrıca evlilik tarihinin bu zamana denk getirilmesi de oldukça uygun ve olumludur. Bütün kartlar açıktır, yakın ilişkide bulunduğunuz herkes ile anlaşma yoluna gitmek için fikirlerinizi ve isteklerinizi açıkça ortaya koyar, rahatlıkla talepte bulunabilirsiniz. Sözleriniz havada kalmayacak karşı tarafta düzelmesi gereken bir özellik varsa konuşarak sorunu ortadan kaldırmanız çok daha kolay olacaktır. Saatlerce süren tartışma ve konuşmalar olabilir, fakat tartışmalar kavgaya dönüşmez. Mesleki anlamda bir yıllık tecrübe bilgi ve birikiminizi en iyi ortaya koyabileceğiniz zaman dilimidir. İş ortamınızı düzenler, daha fazla iş çıkarmak için yapıcı bir hale sokmaya çalışırsınız.

 

Başak 23 Ağustos- 22 Eylül

İletişim öne çıkar, zekânız daha kıvrak bir haldedir. Siz kendinizde ki farklılığı fark etmeseniz de birçok insanın dikkatini bu süreçte zekâ ve konuşma anlamında çekebilirsiniz. Yakın çevrenizden ve ilişkide olduğunuz herkesten haber alırsınız. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar ve imza atmak için oldukça uygun bir süreçtir.

Her tür düşüncenin rahatlıkla ifade edileceği bir zaman dilimidir. Her zamankinden daha objektif bir bakış açısı içinde kendinizi anlatabilir ve yanlışlarınızı da tarafsız olarak eleştirebilirsiniz. Uzun zamandır üzerinde durduğunuz projelerinizi gündeme getirmeniz ve destekçiler bulmanız kolaydır. Beceri isteyen işlerde de daha başarılı olursunuz. Yaptığınız, ürettiğiniz her şeyi başkalarıyla da paylaşmak ve övgü almak istersiniz. Daha hızlı, pozitif, şakacı ve zekanız önde olarak çok kişi ile iletişim içinde olursunuz. Mal, mülk ve gelir getirici işlere kafa yorar geleceğinizde daha fazla para kazanmanın yollarını ararsınız. Geçmiş yıllardaki kayıp ve kazançlar çok daha iyi bir şekilde analiz edilir. Gelir akışınızda da gözle görülür bir şekilde hareketlilik başlar. Maddi anlamda yeni görüşmeler yapar farklı projeleri hayata geçirme isteği doğar.

 

Terazi 23 Eylül / 22 Ekim

İletişim ve becerileriniz en yüksek seviyesine ulaşır. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız ile gelişmeler olabilir. Kısa yolculuklar artar. Aniden yeni şeyler öğrenmek için delicesine uğraşabilirsiniz. Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz herhangi bir konuda gelişmek için oldukça uygun bir zaman dilimidir. (Özellikle yabancı dil kursları) Çok sayıda insan ile çok sayıda görüşme yapar, karşımızdaki kişilerin basit bir konuşmasından bile büyük planlar içine girebilir ve bunu da kolaylıkla gerçeğe dökebilirsiniz. Telefon, internet elimizden düşmez. (Mailler, mesajlar, konuşmalar) Bir dergi veya gazete çıkarmak için çok uygun bir süreçtir. Kitap yazan kişi bu süreçte kitabını çıkarırsa ün kazanacaktır. Bu arada sizi yıllarca oyalayacak yeni uğraşım alanları da doğabilir. Birçok kişi ile tanışır, kısa yolculuklar yapabilir çok fazla konuda fikir alışverişinde bulunursunuz. Akrabalar, kardeş veya komşularla ilişkiler ön plana çıkar. Bu süreç çok hareketli geçer. Adeta tüm yılın bilgilerini aldığınız her konuyu iyi analiz ettiğiniz bir süreç olduğundan stresinizi de kolaylıkla atar zorlandığınız konuların üstesinden gelirsiniz. Düşüncelerinizi yazıya dökmeniz de diğer zamanlara oranla daha kolaydır.

 

Akrep 23 Ekim/ 21 Kasım

Ev ve ailevi konularda iletişim, nostalji isteğimiz artar. Eskileri yâd edip genelde geçmiş hayatınız ile ilgili olumlu şeyler hatırlarsınız. Aileniz daha çok hayatınızda olur, onlarla daha çok görüşür, daha fazla fikirlerini alırsınız. Bu arada ev, mülk konularında yenilik yapma ya da alım satım konuları gündeme gelebilir. Taşınmak için oldukça uygun bir dönem olduğundan her şey olağandan daha hızlı gelişir, hiç düşünmediğimiz insanlar size yardıma gelir ve nasıl taşındığınızı anlamazsınız.

Fikirleriniz özel ve aile hayatınıza odaklanır. Bu tip konularla alakalı planlar yapar, aile bireylerinizin ihtiyaçlarını kollamaya başlarsınız. Ebeveynlerinizin sorunlarını çözüme kavuşturmaya çalışırsınız. Derinlerde olan düşünceler ve geçmişte yaşanan sorunlarda su yüzüne taşınır. Şu an yaşadığınız olayların, hayatınızda olan ve geride bıraktığınız kişilerin geçmişinizle olan bağlantılarını daha kolay çözersiniz. Ayrıca bu süreçte yakınlarınızda sizden yaşça büyük kişilerin sayısı fazlalaşır. Onların tecrübelerinden faydalanır, sohbet etmekten keyif alırsınız.

 

Yay 22 Kasım / 21 Aralık

Ay, Satürn, Merkür, Venüs ve Mars gezegenlerinden aldığınız olumlu açılar sayesinde organizasyon işleri varsa bu süreçte işler kendiliğinden akar ve birlikte çalıştığımız insanlardan da kendilerini gösterebilecekleri hem de bize yardımcı olabilecek faydalarını görürüz. İş kurmak için oldukça uygun bir zaman dilimidir. Görev bilinciniz ve sorumluluğunuz artar, daha detaycı ve analizci olursunuz. Bu süreçte kişi kendini tamamen işe verir. Ve çalışmaya doymaz hale gelir.

Bilgi ve birikiminizi önemli organizasyonlar için kullanabilirsiniz. İşinizi geliştirmek için faydalı yolları kolaylıkla bulabilirsiniz. Özellikle satış işlerinde verimli ilişkiler kurabilir, iş yaptığınız kişileri kolaylıkla etkileyebilirsiniz. Satmak istediklerinizi pazarlamak için bundan daha uygun bir süreç yoktur. Üzüleceğiniz sürprizlerle karşılaşmaz, pürüzlü konuları gündeme getirerek tamamen lehinize olacak şekilde ortadan kaldırırsınız.

 

Oğlak 22 Aralık 21 Ocak

Çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili karar vermeniz gereken konular var ise bu süreçte verilen kararlar ilerleyen süreçlerde de olumlu olarak devam edecektir. Yaratıcılığınız ve sanatsal yeteneklerinizde artacağından bu tip konularda hayallerinizde ne varsa kolaylıkla ortaya koyabilirsiniz. Sanat, yayımcılık ve yaratıcılık yönü olan her tür projede daha başarılı olursunuz. Üzerinde uğraştığınız projeleri başkalarının dikkatini çekecek şekilde ortaya koyarsınız.  Ayrıca aşk hayatında da yeni teklifler ve kişiler gündeme gelebilir.  Finansal konular hakkında da konuşmak, planlamak ve uygulamaya koymak adına önemli ve güçlü etkiler altındasınız. Ortaklıklar yapma, eşinizin veya ortağınızın parasından faydalanmakta gündemde olacaktır.

Olumlu finansal değişiklikler yapmak için radikal kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır yapmak istediğiniz projelerinize destek kolaylıkla gelebilir. Bütçe hesapları ve maddi sorunlara çözüm diğer zamanlara göre daha kolaydır. Borç, alacak ve kredi gibi konularda yaşanan gelişmeler de size destek olacaktır. Maddi konularda oldukça verimli bir dönemdir.

 

Kova 22 Ocak / 19 Şubat

Bu hafta gezegenler miras gibi konuları da gündeme getirebilir. Ruhani ve duygusal boyutta ise üzerinizde oldukça bir etkiye sahip olabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Psikolojik ve ruhsal olaylara ilgi artar, iç dünyanızın derinliklerine inerek kendinizi keşfedebilirsiniz. Farklı bir enerji ruhunuzda dolaşıyordur ve siz ölüm gizli olaylara eğilir ve hatta gizli kalmış mistik yeteneklerinizde ortaya çıkarabilirsiniz. Aniden fal bakabilir, kendinizi doğaüstü konuların içinde bulabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız mesleki projelerinize ve maddesel konulara da odaklanma zamanınızdır. Kendinizi yeniden keşfeder, güçlü ve zayıf yönlerinizi görür, hangi konuda başarılı, hangi konuda başarısız olacağınızı çok iyi bilirsiniz. Çalışma hayatınızda dikkatler sizin üzerinizdedir. Olumlu yaptığınız her davranış övgü getirirken yapacağınız en küçük hata da çok fazla göze batabilir. İş hayatınızda ki rakipleriniz sizi adeta göz hapsine alarak tüm kusurlarınızı ortaya çıkarmaya çalışırlar. Sizde bunun bilincinde olarak hatasız ilerlemeye çalışırsınız. Neye odaklanırsanız odaklanın her şeyi başarı ile sonuçlandırmanız diğer zamanlara göre daha kolaydır.

 

Balık 19 Şubat / 20 Mart

Aşk, romantizm, ilişkiler, hayata dair hoşunuza giden her konu ile yakından ilgilenmeye başlar ve yaptığınız her işi büyük bir istek ve mutluluk ile yerine getirirsiniz. Tutkularınız çok güçlüdür. Karşı cins ilişkileri ön plana çıkar. Sevgi ve erotizmi bir arada yaşamak istersiniz. Yaratıcı enerjinizi daha çok duygusal konularda kullanır. Uzun zamandır hoşlandığınız bir partnere kendinizi çok güçlü ve olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sanatsal eğilimleriniz artar ve sanatsal aktiviteler içinde olmaktan hoşlanırsınız. Partnerinize karşı ona önem veren ve her istediğini yerine getiren yapınızla ilişkinizi oldukça mükemmel bir hale sokabilirsiniz. Hayatın güzelliklerini sever ve yaşamınızda güzel şeylerin olmasına özen gösterirsiniz. Bedensel ve ruhsal açıdan güçlü olur ve bu gücünüzü maddi, manevi her anlamda olumlu kullanırsınız.

Girişimde bulunduğumuz her işi başarı ile sonuçlandıran direnç ve sabra sahip olursunuz. Sosyal aktiviteler ve eğlenceye düşkünlük görülmek ile beraber hiçbir işinizi ihmal etmezsiniz. Romantizm ve tutkularda bir hayli öne çıkar. Çekiciliğinizi de kullanarak istediğiniz kişileri kolaylıkla etkileyebilirsiniz.

error: Content is protected !!