27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu sayesinde sevgi açlığınızı gidermek için öncelikle sizin sevgiyi verebilmeniz gerektiğinin bilincinde olursunuz. Bu açıyı kendinizi daha yakından tanımak ve hislerinizi doğru yöne aktarmak adına iyi kullanmaya çalışmalısınız. Akıl ve duyguları birbirine karıştırmak yerine daha üretken olmaya ve hayatınızda olumsuz giden konuları yeniden yapılandırmaya çalışmalısınız.

Her konuda samimi ve rahat olduğunuzdan insan ve iş ilişkileri oldukça iyi şekilde yürür. Hediyeler alma ve verme zamanıdır. Kendiniz için istediğinizi başkaları içinde istemeye sebep olacağından tüm çevrenizde hayranlık uyandırabilirsiniz. Endişe duyduğunuz sizi hırpalayan bir konuda güzel bir haber almanız sayesinde bu süreç boyunca pozitif enerji ve sevinç ile dolup, taşacaksınız. Müşkül durumda olanlara el uzatacak bu sayede korunup, kollandığınızı hissedeceksiniz.

İş ilişkileri, gurup çalışmaları olumlu yürür. Sürüncemede kalan konular hızla yoluna girer. El attığınız her konudan kazançlı çıkan olursunuz. Olayları, insanları ve her şeyden önce kendinizi kontrol edebilirsiniz. Duygularınızı gayet net bir şekilde ifade edersiniz.

error: Content is protected !!