27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 YAY BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu sebebi ile basit konulara takılmanız nedeni ile hayata dair önemli konular ihmal edilir. Mantığınız geride hatta hiç yok denecek kadar azdır. Tanıdığınız, sevdiğiniz birkaç kişi ile birlikte olma isteği içinde diğer insanlara karşı kendinizi kapatırsınız. Bu süreçte hayatınızda ki önemli bir kadın ile ilgili gelişmeler ve haberler gündeme gelir.

Tüm hâkimiyet duygularda olduğundan özellikle haftanın 3 günü boyunca kendinizi yaralı, yalnız ve sevilmiyor hissedebilirsiniz. Ağlamak için sebebiniz olmasa dahi bir film seyrederek, şarkı dinleyerek duygularınıza kapılarak saatlerce gözyaşı dökebilirsiniz. Kadınlarla ilişkiler bir ipin üsteki iki cambaz şeklinde işler.

Bazen en yakını olan kadınlarla dahi birbirinizi yere düşürmeye ve yok etmeye çalışırsınız. Size karşı gelen insanlarla empati yeteneğinizi kaybederek ılımlı davranmak yerine oldukça kırıcı davranışlar sergiler ve kim uyarırsa uyarsın kendi olumsuzluğunuzun farkında olmazsınız. Bir söz, bir davranış aniden kaoslara sebep olarak kritik saatler geçirmenize sebep olabilir. Mantığınızı öne çıkarmaya çalışır, duygularınızı bastırırsınız. Fakat mantığınız da doğru işlemediği için konuşmalarınız can acıtıcı ve laf sokucu şekilde gelişir.

error: Content is protected !!