27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu etkileri ve Mars yarı uyumlu açısı ile insanların sıkıntılarını dinleyip kendinize ait geçmişe dair sorunlarınızı çok net ortaya koyar, bir şekilde kendinize ve dostlarınıza psikoterapi uygularsınız. Aile, ev, mal, mülk konuları ile ilgili gelişmeler ya da olumlu değişimler yaşanabilir. Arkadaşlar, akrabalar, yakın ve uzakta olan herkesin aklına gelirsiniz ya da onları düşünerek iletişim kurma isteğine girersiniz.

Akıl ve duygularınız uyum içindedir. Anlatmak istediğiniz ne varsa kısa bir süre içinde dile getirirsiniz. Bazen de hoşunuza giden bir konu hakkında saatlerce konuşabilirsiniz. Telefon, mail ve iletişim araçları sürekli aktif haldedir. Fikirlerinizi uygulamaya koymak açısından oldukça güzel bir süreçtir. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bu süreçte olmasını istediğiniz her ne konu varsa başka insanların desteğini kolaylıkla yanınızda bulursunuz.

Yeni tanışmalar, sürekli haberleşmeler ve birçok haber sosyal temponuzu hızlandırır. Özellikle kadınlarla ilişkiler ve iletişim mükemmel bir şekilde gelişir. En yakınınız kadınlarda dâhil olmak üzere hiçbir rekabetin olmadığı, karşılıklı fikirsel alışveriş, yardımlaşma ve dayanışmanın olduğu bir süreçtir.

error: Content is protected !!