27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu ile kendinizi anlama ve zaaflarınızı fark edebilme zamanıdır. Zaaflarınızdan kurtulurken başkalarına da yardım eder ve huzurunuzu arttırmaya çalışırsınız. Yakınlaşma isteği duyduğunuz, beğendiğiniz kişilere daha kolay yaklaşır onlarında size açılmasını sağlarsınız. Çevrenizdeki kadınlardan bol haber alır bu haberler sayesinde hem mutlu olur hem de heyecanlı anlar yaşarsınız.

Davetler, eğlence planları, yardımlaşma ve sevgi zamanıdır. İçinizdeki aşk isteği alevlenir ve karşı cinsle daha kolay yakınlaşmanın yollarını bulursunuz. Özel olduğunuzu hissetmek ve size bu duyguyu yaşatan kişiye yoğun sevgi sunmak istersiniz. Bir şeyleri düzeltmek, etrafınızı ve evinizi güzelleştirmek için de kolları sıvarsınız.

Sevgi her şeyin anahtarıdır ve bu bilinçle etrafınızdaki herkesi motive eder övgü dolu sözlerinizle onore edersiniz. Yapmak istediklerinizi sıralayın, küçük emekler sayesinde büyük işlerin ilk filizlerini almaya başlarsınız. Duygularınız coşar ve kolaylıkla dışarı akar. Kalbinizden geçen sevgi dalgaları partnerinize de akar ve duygular karşılıklı yaşanır. Etrafınıza karşı koruyucu, savunmacı ve uysal davranışlar sergilersiniz.

error: Content is protected !!