27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 KOVA BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 KOVA BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu ile çevrenizdeki herkesle aranızda güzel konuşmalar ve haberlerin geçeceği güzel bir süreç sizi bekliyor. Yakın arkadaşlarla bir araya gelir oldukça hoş vakitler geçirişiniz. İçinizdeki sevgi dalgası hayatın her alanına yansır. Aşk ilişkilerinde sorunlar masaya ılımlı konuşmalar sayesinde daha kolay yatırılır.

Etrafınızdaki tüm çirkinlikleri ortadan kaldırmak için kolları sıvarsınız. Evinizi de güzelleştirmeye çalışır bu nedenle biraz masrafa da girebilirsiniz. Kendinizle ilgili de farklı ve daha hoş bir görünüme sahip olma arzusu ile kuaför yolu tutulur. Eğlence planları, davetler gündeme gelir. Davet edilen her yere gitmeye çalışır ve zamanınızı güzel eğlencelerle geçirirsiniz. Çocuklarla alakalı faaliyetler de gündeme gelebilir.

Kendi çocuğunuz olmasa bile başka çocuklara zaman ayırır onlara hediyeler alarak güzel hisler içinde olursunuz. İş görüşmeleri, sürünceme de kalan konular, daha önce çekinilen problemler bu süreçte kolaylıkla halledilir. Özünüzde var olan fakat ortaya çıkarmakta zorlandığınız özelliklerinizi daha rahat bir şekilde çıkaracak ve her anlamda başarıya odaklanacaksınız. Büyük bir gayret göstermeseniz bile birçok olanak kapınızda kendiliğinden belirmeye başlayacak.

error: Content is protected !!