27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 KOÇ BURCU YORUMU

Mars gezegeninin olumlu açıları sayesinde herkes ile bir uyum içinde hareket etmenin gerekliliğinin bilincinde olursunuz. Stresten uzak, her şeyin olumlu sonuçlanacağını düşünür ve o yönde davranışlarda bulunursunuz. Güçlü irade, fiziksel dayanıklılık canlılık sayesinde kendinizi diğer zamanlara oranla daha sağlıklı hissetmenize sebep olur.

Kadın erkek fark etmeksizin yardım istediğiniz herkes yanınızda olarak talep ettiğiniz konuda ellerinden gelen yardımı esirgemezler. Duygusal kapasitenizde artış görülür. Olacakları hissetme özelliğiniz daha fazla ortaya çıkar ve adeta geleceği okursunuz. Daha pozitif ama bir yandan da aşırı duygusal olursunuz. Romantik bir film bile bu günlerde sizi kolaylıkla ağlatabilir. Ailenizdeki kadınlarla olan ilişkileriniz sorunsuz yürür, birbirinize tam bir dayanışma içinde destek verirsiniz.

Dost ziyaretleri yapar, hasta yakınlarınızla ilgilenir, çocuklara ilgi gösterirsiniz. Kendi çocuğunuz olsa bile başka çocukları da düşünür mağdur olan çocuklara yardım etme gerekliliği hissedersiniz. İçinizi sıcak duygular kaplar, iyilik yaparak iyiliğin geleceği düşüncesi daha sağlam olarak yerleşmeye başlar.

error: Content is protected !!