27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu Mars karesi ile duyguların ve mantığın birbirine karıştığı birkaç gün boyunca kararsız ve endişeli bir ruh hali sizi esir alır. Önemli kararlar almak ve önemli görüşmeler yapmak için uygun bir zaman değildir. Bu dönemde bir konu hakkında karar vermeniz, bir sorununuzu çözmeniz gerekebilir fakat aşırı sinirli davranışlarınız konuyu çözmenize olanak vermez. Adım atmanız gereken her konu sürüncemede kalır.

Diğer zamanlara göre daha delice uğraşır, hiçbir işi sonuca ulaştıramazsınız. Ailevi sorunlar da gündeme gelir. Sevgi ve destek beklerken engellendiğinizi hissedersiniz. Duygusal tansiyon yükselir, insanlarla olan tüm ilişkiler gergin bir hale gelir. Kendinizi hasta ve mutsuz hissedersiniz. Karşı cinsle olan ilişkilerde sebepsiz yere gergin ilişkiler yaşanabilir. Etrafınıza karşı öylesine sert bir duruş gösterirsiniz ki size yardım etmek isteyen kişiler bile yanınıza yaklaşamaz.

Alıngan davranışlarınızı kontrol edemediğiniz için gereksiz yere surat asar, basit sorulara bile kırıcı cevaplar verirsiniz. Eski sevgili, eski eş daha çok aklınıza gelir, hayatınızda kötü giden her şeyi onlara yükler ve biten ilişkilerdeki kendi hatalarınızı kabul edemezsiniz.

error: Content is protected !!