27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 BOĞA BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu sayesinde bu dönemde etrafınızdaki insan sayısı fazlalaşır. Daha fazla insan ile bir araya gelip çok fazla konu hakkında karşılıklı konuşmalar yapılır. Huzur kaçıran, kavgacı, kıskanç ve bozguncu kişilerden uzak durarak sizi negatif etkilemelerine izin vermezsiniz.

Bu dönemde kendinizi oldukça iyi hisseder, çevreniz ile sorun yaşamazsınız. Tüm yakınlarınızdan destek görürsünüz, çok sevdiğiniz biri ile uzun saatler geçirebilirsiniz. Etrafınıza yaydığınız olumlu enerji, dönüp dolaşıp size geri gelir. Maddi anlamda da güzel başlangıçlara adım atabilirsiniz.

Karşı cinsle iyi ilişkiler, paylaşımlar, beraber geçirilecek hoş vakitler anlamına da gelen güzel açılar sayesinde pürüzlü olan her ilişki yoluna girer. Karşı cinsle olan ilişkiler memnuniyet verici şekilde gelişir. Sizi uzun zamandır beğenen ama açılmaya çekinen biri güler yüzünüzden cesaret alarak kolaylıkla açılabilir. Bu hafta evde ağırlayacağınız sürpriz misafirler de gündemdedir. Kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak oldukça rahat hissedeceksiniz. Samimi, yardımsever ve neşeli halinizi hiçbir şeyin bozmasını istemeyeceksiniz. Ben duygunuzdan sıyrılır ve kendinizi düşündüğünüz kadar başkalarını da düşünürsünüz.

error: Content is protected !!