27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu Mars karesi ile alınganlık hat safha da yaşanır. En basit bir sorun dahi birkaç saatlik süre içinde krize dönüşebilir. Kendinizi bir hayli gergin hissedeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Gittikçe yükselen tansiyon özellikle duygusal ilişkilerde ortaya çıkar. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz birçok kişi tarafından kullanıldığınızı, hakkınızın yenildiğini düşünür şu an o kişilerle aranız iyi bile olsa aniden diş bilemeye başlarsınız.

Kolaylıkla halledilebilecek problem birkaç saat içinde karmaşık bir hale gelir ve düğümlenen sorunları çözemeyeceğinizi hissedersiniz. Sürekli huzursuzluk duymanız uyku düzeninizi de bozabilir. Uykusuz geceler sizi daha sinirli ve iş hayatında verimsiz hale getirebilir. Aşırı duygusal panik hali içinde yakınınızda olan herkese saldırabilirsiniz.

Mantık hiçbir şekilde işlemez, aklınızda anlamsız ve yakın çevrenizi sıkıntıya sokabilecek birçok fikir vardır. Aşırı sinirli haliniz ile bu fikirlerinizi fiiliyata dökmek uğruna bir savaş hali içinde olursunuz. Sürekli kendinizi haklı bulur hiçbir itirazı en olumlu konuşmayı dahi kaldıracak ya da inanacak güçte olmazsınız.

error: Content is protected !!