27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 BALIK BURCU YORUMU

Ay, Venüs, Neptün kavuşumu Mars karesi ile ağlama krizleri, sebepsiz bağırmalar, tartışmaya hazır olma hali ile bu hafta kendinizi çekingen, içe dönük ve daha karamsar hissedebilirsiniz. Tamamen duygularınızın yönetiminde hareket edersiniz. Hiçbir konu ve kişi hakkında objektif davranamazsınız. İçinizde kabaran aşırı duygusallık çocuklarınız, eşiniz ve yakınlarınızı dahi kırmanıza, onlara karşı gereksiz alınganlıklar yapmanıza neden olur.

Problemlerinizi konuşmalarla çözümlemeye çalışırsınız fakat saatler süren konuşmalar bir adım dahi ilerlemenize meydan vermezken olayların daha da çıkmaza girmesine sebep olabilir. Siz birilerini kırar ve bu durumdan pişman olmazken başkaları da sizi kırabilir. Negatifliğiniz karşınızdaki kişiye ayna şeklinde geçer.

Olayları akışına bırakabilseniz kendiliğinden düzelebilecekken daha fazla üstüne gitmeye çalışırsınız. Aile fertlerinizden kadınlar ve eşinizle alakalı da tatsız durumlar gündeme gelebilir. Birbirleri ile basit nedenlerden yüzleşmeye çalışan yakınlarınızın ve eşinizin tartışmasına müdahil olur ve olayı bastırmak isterken yalnız sözleriniz yüzünden daha fazla büyümesine olanak tanırsınız.

error: Content is protected !!