27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

27 OCAK – 2 ŞUBAT 2020 ASLAN BURCU YORUMU

Mars gezegeninin olumlu açıları ile kalbinizde iyilikler ve güzellikler filizlenir, hayattan umutlanmaya başlarsınız. Kargaşalı durumlar içinde bulunsanız bile duygularınıza kapılmadan tarafsız davranışlar içinde olacağınız bir süreç sizi bekliyor. Hayatınızı zora sokan, boğuştuğunuz sorunlarla daha güçlü savaşmak adına bir mola verirsiniz. Bu sayede daha dingin bir kafa ile her tür konuyu daha iyi analiz edebilirsiniz.

Eski dostlarla bir araya gelme fırsatları yakalar adeta kendinize terapi uygularsınız. Bu süreçte uzun vadeli güzel ve verimli arkadaşlıklarda kurulur. Yardım etme eğiliminiz çoğalır ve zorda olan birinin ihtiyaçlarını karşılamak için kolları sıvarsınız. Sempatik ve uyumlu, çevrenizdeki herkese her anlamda pozitif davranışlar sergilediğiniz bir zaman dilimidir.

Duygularınızı gayet net bir şekilde ifade edersiniz. Özellikle karşı cins ile herhangi bir sorun varsa tatlı dille konuşarak olmasını istediğiniz her şeyi karşı tarafa ılımlı bir dille anlatırsınız. Bayan arkadaşlar ile zaman geçirme, konuşma ihtiyacı duyar, sohbetler yaparsınız. Karşı cins ilişkilerini de körükleyen bu açı ile ilginizi çeken duygularınızı açıklamakta zorlandığınız kişiye karşı duygularınızı kolaylıkla ifade edersiniz.

error: Content is protected !!