24 ŞUBAT – 1 MART 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 YENGEÇ BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Size benzeyen örnek aldığınız insanlar ile bir bütün içinde büyümeye odaklanırsınız. Önünüzde hiç düşünmediğiniz yeni olanaklar belirir.

Yeni işler kurma, yeni işlere başlamak bu süreçte hayır ve bereket içinde ilerlemeye ve çoğalmaya neden olacaktır. Aşk konuları da bu hafta gündemde olacak. Geçmişte ki aşka bakışınızdan tamamen farklı hareket ederek aşk ile ilgili geçmişe ait tüm yaralarınızı sarmaya çalışacaksınız. Mükemmel aşk hayatı isteyen bir kişinin öncelikle kendi hatalarını düzeltmesi gerektiğinin bilincinde olacaksınız.

Hayatınıza aldığınız kişi ile devam etmek adına önce kendi aşk hatalarınız ve takıntılarınız ile yüzleşirsiniz. Partnerinizle benzer yaralara sahip olduğunuz için birlikte şifa bulur ve sevgiyi en yalın hali ile yalansız, dolansız yaşamaya başlarsınız. Çıkarın olmadığı ilişkiniz içinde birbirinizin mutluluğu için çabalarsınız. Geçmişiniz ile kolaylıkla yüzleşirsiniz. Geçmişin acı vermesi geride bırakılarak iç huzurunuza kavuşursunuz.

error: Content is protected !!