24 ŞUBAT – 1 MART 2020 YAY BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 YAY BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Kare burcunuzda gerçekleşen yeni ay ve diğer transitler nedeni ile haftayı tatsız geçirebilirsiniz. Fakat yayların birçok konuda dikkat etmesi gereken bir hafta olacağı için her anlamda önlem almaya ve sakin kalmaya çalışın.

Adeta zihniniz durmuş gibidir. Özellikle işi ile alakalı en basit bir sorunu bile göremez ve sonrasında birçok sorunlarla karşılaşırsınız. Her şeye kızgınlık haliniz nedeni ile herkes ile kavga edecek durumda olursunuz. Pozitif ya da negatif içinde biriken enerjiyi boşaltamaz ise farkında olmadan kendinize yönelterek hastalanmanıza sebep olursunuz.

Hissettiklerinizi tam olarak ortaya koyamadığınız için de gergin olur etrafınıza karşı sert cevaplar verirsiniz. Dargın veya kırgın olduğunuz bazı kişilerle de tesadüfen karşılaşmanız yıllarca biriktirdiğiniz olumsuz duyguların dışarı akmasına sebep olur. Diğer sorunların yanında evinizde su basmaları, su tesisatlarında görülen arızalar nedeni ile tavandan su akması gibi problemler yaşanabilir.

error: Content is protected !!