24 ŞUBAT – 1 MART 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 TERAZİ BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Fakat terazileri birçok konuda dikkat etmesi gereken bir hafta olacağı için her anlamda önlem almaya çalışın. Kendinizi frenlemeye çalışsanız da aşırı duygusal davranışlar sergilersiniz.

Hissettiklerinizi açıklamaya çalışır tam olarak doğru cümleleri de kuramazsınız. Kendinize tam olarak güvenemez en azından yakınlarınızın daha duygulu davranmasını beklersiniz. Geçmişe yolculuk yapar, hatalarınızı, haklı olduğunuz konuları aklınıza getirerek birilerine daha çok kızar, başkalarına da şu an için size bir faydaları olmasa bile daha fazla yakınlık hissedersiniz. Kızgınlık duyduğunuz kişilere göndermeler yaparak olayları onlarında hatırlamasını sağlarsınız.

Birbirinden tamamen farklı duygular içinde olursunuz. Gerginliğinizi atmak için iş hayatınızla daha fazla meşgul olur yeni düzenlemeler yapmaya çalışırsınız. Aceleci davranır her işi hızla bitirir çalışma arkadaşlarınızdan da aynı özen içinde çalışmalarını talep edersiniz. Bu dönemde mide rahatsızlıkları, göğüslerde şişme ve genel göğüs problemleri de sıkça görülür.

error: Content is protected !!