24 ŞUBAT – 1 MART 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 OĞLAK BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Fakat Oğlakların birçok konuda dikkat etmesi gereken bir hafta olacağı için her anlamda önlem almaya çalışın. Ruh haliniz dalgalanmalar gösterir, kendinizi tanımakta güçlük çekebilirsiniz.

Takıntılarınız ve korkularınız adeta yeniden hortlar ve her şeyin negatif tarafını düşünmeye başlarsınız. İçsel sıkıntılarınız artar, kendinizi boğuluyormuş gibi hisseder ve her an kötü bir şeyler olacakmış hissine kapılırsınız. Kadınların neden olduğu dedikodular ve düşmanlıklar gündeme gelir.

Ağlama krizleri, sebepsiz bağırmalar, tartışmaya hazır olma hali burcunuzda transit geçiş yapan gezegenlerin getirdiklerindendir. Bu hafta kendinizi çekingen, içe dönük ve daha karamsar hissedebilirsiniz. Duygusal tansiyon yükselir, insanlarla olan tüm ilişkiler gergin bir hale gelir. Alınganlık hat safha da yaşanır. En basit bir sorun dahi birkaç saatlik süre içinde krize dönüşebilir. Hiçbir konu ve kişi hakkında objektif davranamazsınız. Sürekli huzursuzluk duymanız uyku düzeninizi de bozabilir.

error: Content is protected !!