24 ŞUBAT – 1 MART 2020 KOVA BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 KOVA BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Koç burcundan da aldığınız olumlu açılar sayesinde aileden veya başka bir kadın iş anlamında kendinizi göstermeniz için önünüzde yeni kapılar açar.

Arkadaşlıklara daha fazla yönelmeye başlarsınız. Arkadaşlarınız ve siz samimi duygularınızı en içten hali ile ifade etmeye başlarsınız. Kargaşalı durumlar içinde bulunsanız bile duygularınıza kapılmadan tarafsız davranışlar içinde olacağınız bir süreç sizi bekliyor. Karşı cinsle olan ilişkiler memnuniyet verici şekilde gelişir.

Sizi uzun zamandır beğenen ama açılmaya çekinen biri güler yüzünüzden cesaret alarak kolaylıkla açılabilir. Müşkül durumda olanlara el uzatacak bu sayede korunup, kollandığınızı hissedeceksiniz. İş ilişkileri, gurup çalışmaları olumlu yürür. Olayları, insanları ve her şeyden önce kendinizi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede daha dingin bir kafa ile her tür konuyu daha iyi analiz edebilirsiniz. Eski dostlarla bir araya gelme fırsatları yakalar adeta kendinize terapi uygularsınız. Bu süreçte uzun vadeli güzel ve verimli arkadaşlıklarda kurulur.

error: Content is protected !!