24 ŞUBAT – 1 MART 2020 KOÇ BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 KOÇ BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Fakat koçların birçok konuda dikkat etmesi gereken bir hafta olacağı için her anlamda önlem almaya çalışın. Kişisel gelişmenize odaklanacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Basit olaylar dahi depresif davranmanıza ve olumlu bir olaydan dahi şüphe duymanıza sebep olabilir. İçsel sıkıntılarınız artabilir ve olumsuz düşünceye teslim olabilirsiniz. Kötü düşündüğünüz her şeyde adeta olumsuzlukları kendiniz çağırıyormuşsunuz gibi gerçekleşebilir. Aklınız, duygularınız, düşünceleriniz birbirine karışır, kendinizi anlatma ihtiyacı duyarsınız.

Fakat kendinizi ifade etmeye çalıştıkça zor durumlara düşebilir tartışmalara sebep olabilirsiniz. Ortaklık, evlilik ve düşmanlık gibi konular ön plana çıkabilir ve öncelikle kendinizle yüzleşmeye başlarsınız. Her şeyi ben daha çok biliyorum tavrından uzak durmaya çalışın aksi takdirde yakınınızda olan herkes karşınıza geçerek isyan bayrakları açabilir. Eğer empati kurmayı başaramaz ve anlayışlı davranamazsanız bu dönem beraberliğiniz açısından da zorlu bir sürecin başlangıcı haline gelebilir.

error: Content is protected !!