24 ŞUBAT – 1 MART 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 İKİZLER BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Kare burcunuzda gerçekleşen yeni ay ve balık burcu transitleri nedeni ile birçok konuda dikkat etmeniz gereken bir hafta olacağı için her anlamda önlem almaya çalışın.

Kendinizi duygusal açıdan oldukça korunmasız ve aşırı ilgi bekleyen şekilde hissetmeye başlarsınız. Çocuklarınız, ebeveynleriniz ya da yanlış yaptığını düşündüğünüz insanlar ile aranızda sert sözler içeren tartışmalar ortaya çıkar. Ortada bir neden olmasa dahi geçmişte ki kırgınlıkları aklınıza getirerek sarf ettiğiniz sert sözleriniz yüzünden bazı yakınlarınız ile aranıza soğukluklar sokarsınız.

İnandığınız her konuda çevreniz ile çatışmalar yaşayabilirsiniz. Geçmişte aşırı fedakârlıklar yaptığınız insanların sizi hayal kırıklığına uğratması nedeni ile içsel yapınızda gizliden gizliye aşırı üzüntüler yaşayabilirsiniz. Kendinizi özgür ve rahat hissetmez endişelere yatkın olursunuz. Diğer sorunların yanında evinizde su basmaları, su tesisatlarında görülen arızalar nedeni ile tavandan su akması gibi problemler yaşanabilir.

error: Content is protected !!