24 ŞUBAT – 1 MART 2020 BOĞA BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 BOĞA BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Sizin için harika başlangıçlara sebep olabilecek olumlu açılar sayesinde haftanız bolluk ve bereket içinde geçecektir.

Paranın yaşamınızın devam etmesi için çok önemli olduğunun farkına varırsınız fakat burada ego ve hırstan söz edilemez. Kazancınızdan maddi durumu iyi olmayanlara da belli yardımlarda bulunursunuz. Bu şekilde korunacağını hissedersiniz. Fakat size çıkar için yaklaşan maddiyatınızdan faydalanmak isteyenlere karşı da adeta bir kalkan takarak kendinizi korumaya alırsınız. Bu süreç de eş, ebeveyn, ortak ya da bakmaya yükümlü olduğunuz kişilerin maddiyatlarında da artış olur.

Sizde bu süreç içinde bu kişilerin maddiyatından faydalanırsınız. Olaylara bakış açınız daha fazla empati kurarak oluşacaktır. Herkesi daha fazla dinleyecek ve içlerindeki sevgiyi dışarı çıkarmaya uğraşacaksınız. Mantığınız da önde olarak bugüne kadar yapmak isteyip de engellendiğiniz birtakım öncelikleriniz yüzünden vazgeçtiğiniz isteklerinizi gerçekleştirme uğraşısına girersiniz. Fiziksel ve ruhsal olarak hiç olmadığınız kadar güçlü olursunuz.

error: Content is protected !!