24 ŞUBAT – 1 MART 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 BAŞAK BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Sizin zıt burcunuzda gerçekleşen yeni ay haftanın bir parça sıkıntılı geçmesine sebep olabilir. Kendinize olan güveninizin azaldığı ve daha fazla içinize kapandığınız ve kimseden takdir görmediğinizi düşündüğünüz bir zaman dilimidir.

Sevilmediğinizi hissetmeniz insanlardan uzaklaşmanıza ve yoğun yalnızlık hissine kapılmanıza sebep olur. Hayatınıza ayak bağı olan herkesten ve her olaydan kurtulma isteği doğar. Neler ayak bağı ve kimlerden kurtulmanız gerekiyor sorularını oldukça tarafsız yanıtlarsınız. Birçok çözümsüz olay hayatınızda öne çıkar. Sıkıntılı ve acılı da olsa sürünceme de kalan her şeyi halletmek zorunda kalırsınız.

Bir gün mutlu, bir gün mutsuz haliniz devam etse de zaaflarınızın farkına varırsınız. Herhangi bir uyarı karşısında kendinize olan bir saldırı gibi algılayarak ruh halinizi gelgitli bir hale sokarsınız. Diğer sorunların yanında evinizde su basmaları, su tesisatlarında görülen arızalar nedeni ile tavandan su akması gibi problemler yaşanabilir.

error: Content is protected !!