24 ŞUBAT – 1 MART 2020 BALIK BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 BALIK BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Ayrıca yaşanan herhangi bir sağlık sorununda pozitif davranışlar içinde olmanız hastalığı yenme gücünüzü yükselterek iyileşmenizi sağlayacaktır.

Dost ilişkileri daha sağlam olarak devam eder. Karşı cins ilişkileri de daha fazla öne çıkar. Sevgili ile daha fazla beraber olmak için her fırsatı değerlendirirsiniz. Hayallerinize daha fazla odaklanır ve destekçiler ararsınız. Daha hoş görülü ve yardımsever olursunuz. Herkes ile bir uyum içinde hareket etmenin gerekliliğinin bilincinde olursunuz.

Stresten uzak, her şeyin olumlu sonuçlanacağını düşünür ve o yönde davranışlarda bulunursunuz. Olacakları hissetme özelliğiniz daha fazla ortaya çıkar ve adeta geleceği okursunuz. Dost ziyaretleri yapar, hasta yakınlarınızla ilgilenir, çocuklara ilgi gösterirsiniz. Kendi çocuğunuz olsa bile başka çocukları da düşünür mağdur olan çocuklara yardım etme gerekliliği hissedersiniz. Kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak oldukça rahat hissedeceksiniz. Samimi, yardımsever ve neşeli halinizi hiçbir şeyin bozmasını istemeyeceksiniz.

error: Content is protected !!