24 ŞUBAT – 1 MART 2020 ASLAN BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 ASLAN BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Ayrıca koç burcunda transit geçiş yapan Venüs ile kavuşan Ay sayesinde aniden oluşan oldukça güzel olaylar hayatınızı pozitif anlamda değiştirir.

Sosyalleşme artar, daha fazla kalabalıklar içinde bulunursunuz. Attığınız adımlarınız kendinize ve çevrenizdeki insanlara faydası dokunur. Her tür ilişkinizin olumlu olarak ilerlemesi için çaba ve emek sarf edersiniz. Sizi üzen duygulardan kolaylıkla kurtulabildiğiniz bir zaman dilimidir.

Geçmişte sizi zorlayan yıllarca unutamadığınız sıkıntılarınızdan kolaylıkla sıyrılıp hayata daha pozitif olarak bakmaya başlarsınız. Huzur ve mutluluk içinde ve özgüveniniz oldukça yüksektir. Kadınlardan gelecek maddi kazançlar da ay geçişi ile gündeme gelebilir. İletişim öne çıkar, yakın bir akrabanızla bir araya gelir ve onun yol göstericiliği ile hayatınıza ayna tutabilirsiniz. Uzun saatler süren telefon konuşmaları ve mesajlar da gündemdedir. Beklediğiniz bir haberin gelişi ile havalara uçabilirsiniz.

error: Content is protected !!