24 ŞUBAT – 1 MART 2020 AKREP BURCU YORUMU

24 ŞUBAT – 1 MART 2020 AKREP BURCU YORUMU

Balık burcunda gerçekleşen güçlü yeni ay yaklaşık 10 yıldır ilk kez diğer gezegenlerin olumsuz açılarına maruz kalmadığı için muhteşem bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Gelişmenize ve mutluluğunuza engel olan zaaflarınızın farkına varıp bunları kolaylıkla halledersiniz. Hayatınıza yeni ve güçlü bir enerjinin akışını kolaylıkla hissedeceksiniz.

Sezgilerinizde bu hafta çok fazla artar, yol gösterici rüyalar sizi yanıltmaz. Tam anlamı ile hayatınızda kötü giden her ne varsa yeniden yapılandıracağınız sizi üzen sıkan her şeyden kolaylıkla kurtulacağınız bir süreçtir. Çalışma isteğinizin azaldığı daha çok gezip dolaşmak ve eğlenme isteğinizin yoğunlaştığı bir zaman dilimidir.

Günlük hayatın rutinin sıkıcı bulmaya başlarsınız. Bir yerlere gitmek, merak ettiğiniz konularda daha fazla araştırmacı davranmak istersiniz. Çocuklarla ilişkiler artar. Kendi çocuğunuz olmasa dahi başkasının çocukları ile ilgilenebilirsiniz. Duygularınızın kolaylıkla dışarı aktığı bir süreçtir. Partnere karşı yaklaşımlarınız açık ve içtendir. Aşka dair konularda diğer zamanlardan farklı olarak daha derin hisler içinde olursunuz. Sevdiğiniz kişiyi sahiplenmek ve ait olmak istersiniz.

error: Content is protected !!